Діксон продовжує домінувати у другій практиці

На своєму останньому колі в сьогоднішній практиці Скотт Діксон подолав бар’єр в 146 миль на годину. Спроби суперників наздогнати новозеландця були або марними, або закінчувались аваріями.

Гонщик Chip Ganassi Racing своє 29-коло 3.37-мильною трасою проїхав за 82.8740 секунди із середньою швидкістю 146.391 милі на годину. Його найближчим переслідувачам Еліо Кастроневесу та Віллу Пауеру з команди Team Penske не вдалось наблизитись ближче, ніж на 0.15-0.2 секунди.

Але найбільше сталось під кінець сесії, коли потрапили в аварії лідер загального заліку чеміпонату Сімон Пажно та Тоні Канаан, намагаючись покращити свій час на останніх колах.

Гонщика Ganassi, який за підсумками сесії показав четвертий час з відставанням від Діксона на 0.3 секунди, розвернуло в The Boot. Але він зміг уникнути контакту з бар’єрами та поіхати далі неушкодженим. Але інцидент з Пажно стався на швидкості 140 миль на годину на вході в сьомомий поворот, швидкий правий, який входить в секцію The Boot.

Але далеко поїхати французу не вдалось — його машина вийшла з-під контролю на вході, потім колеса заблокувались і індікар Пажно відправився в шинний бар’єр.

Він показав 11-й час, зосередившись на пошуку оптимальних налаштувань для гонки протягом більшої частини сесії, після чого був заблокований на одному з залікових кіл. Проте, завдяки Хуану-Пабло Монтойї троє гонщиків Penske опинились в першій п’ятірці.

Загалом, в сесії домінували клієнти Chevrolet, але й їх опоненти з Honda намагались не відставати. Джек Хоксворт з AJ Foyt Racing показав шостий час з результатом 83.4463 секунди. Одразу за ним — інший “хондівець” Грем Рейхол.

Джозеф Ньюгарден з Ed Carpenter Racing в розпал сесії був змушений зупинитись на трасі через пробите заднє ліве колесо, але його результату вистачило для того, щоб посісти восьму позицію.

Не припиняються проблеми в команди Майкла Андретті, навіть без урахування відставання двигунів Honda. Александр Россі показав лише 15-й час, а син власника команди Марко Андретті став останнім, 22-м.

Конор Дейлі, який розбився під час першої практики, у другій проїхав 26 кіл і виграв три десятих секунди в свого партнера по команді Dale Coyne Racing, новачка IndyCar АрСі Енерсона.

Трек Streets of Boston
Гонщики Еліо Кастроневес , Скотт Діксон , Сімон Пажно , Тоні Канаан , Вілл Пауер