Тест-пілот Haas Ф1 дебютує в IndyCar на заміну Фіттіпальді

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
21 трав. 2018 р., 10:15

Резервний гонщик команди Ф1 Haas Сантіно Ферруччі замінить на окремих етапах IndyCar іншого новачка серії – травмованого П’єтро Фіттіпальді.

П’єтро Фіттіпальді – онук дворазового чемпіона Ф1 Емерсона Фіттіпальді – минулого року виграв останній чемпіонат Формули V8 3.5, а у 2018-му дебютував у двох серіях найвищого рівня – IndyCar і WEC.

Проте, в IndyCar він встиг провести лише один етап, а у чемпіонаті перегонів на витривалість потрапив в аварію у першій же кваліфікації в Спа і зламав обидві ноги, на кілька місяців вибувши з боротьби.

Основною заміною Фіттіпальді в команді Dale Coyne Racing в IndyCar став Захарі Клеман де Мело, який замість бразильця вже виступив у Гран Прі Індіанаполіса минулого тижня, та вийде на старт в Інді-500 і, швидше за все, ганятиметься в Техасі.

Проте зі спонсорами канадця не вдалося дійти згоди щодо його виступу у всіх перегонах сезону, тому Dale Coyne довелося шукати й іншого кандидата.

Доволі несподівано ним став 19-річний американець Сантіно Ферруччі – резервний гонщик команди Формули 1 Haas і член молодіжної Академії Ferrari. Наразі Сантіно проводить свій перший повний сезон у Формулі 2, де після трьох етапів посідає 16-те загальне місце.

Ферруччі дебютує в IndyCar на здвоєному етапі в Детройті 2-3 червня.