IndyCar на Поконо: Пауер здобув приголомшливу перемогу

Вілл Пауер здобув свою 32-гу перемогу у своїй кар’єрі в IndyCar, на фінальному колі стримавши позаду Джозефа Ньюгардена та Александра Россі.

Гонщик команди Chip Ganassi Racing-Honda Тоні Канаан провів сміливу атаку на старті, обійшовши Александра Россі з Andretti Autosport-Honda, Вілла Пауера, Сімона Пажно та Джозефа Ньюгардена з Penske-Chevrolet, захопивши лідерство.

Позаду Еліо Кастроневес провів потужний старт, прорвавшись з 20-го на 11-те місце, після чого втратив кілька позицій, коли помилився та пройшов віраж надто широко.

На початку п’ятого кола Пауер пройшов Сато у боротьбі за лідерство. Невдовзі володаря поулу обійшли Кімболл, Пажно та Ньюгарден.

У подальшому Такума Сато продовжував втрачати позиції, скотившись до восьмої позиції.

На 12-му колі Россі обійшов Канаана та вийшов у лідери.

У першій хвилі піт-стопів команда Пауера непогано спрацювала, і він вийшов на другу позицію, хоча Россі зберіг лідерство.

Скотт Діксон піднявся на четверте місце позаду Канаана та Джеймса Хінчкліффа.

Найбільше місць на піт-стопі втратив Чілтон, коли зіткнувся з несправністю турбонагнітача, скотившись на 21-ге місце і випереджаючи тільки Гутьєрреса, який мав контакт із відбійником.

Далі у гонці основна боротьба за лідерство розвернулась між Кананом, Діксоном, Пауером, Ньюгарденом та Россі.

Після фінальних піт-стопів трійку лідерів склали Пауер, Ньюгарден та Россі. Останні десять кіл Пауер вдало відбивав атаки Ньюгардена, в той час як позаду Россі шукав можливість скористатись можливими їхніми помилками.

На фінальних колах Пауер обрав вдалу внутрішню траєкторію, що і дало йому змогу довести справу до перемоги.

Далі фінішував Пажно на четвертій позиції, який наприкінці пресингував Россі та зміг пройти обидві машини команди Ganassi.

Канаан із пошкодженим переднім крилом зміг випередити Діксона у боротьбі за п’яте місце. Далі у топ-10 фінішували Кастроневес, Рейхол та Муньос.

Перемога Пауера стала для нього 32-ю в кар’єрі, що ставить його за цим показником його на дев’яте місце серед усіх гонщиків IndyCar. Для команди Penske ця перемога стала вже 195-ю у найпрестижнішій американській формульній серії.

Ньюгарден продовжує лідирувати у чемпіонаті. На його рахунку 494 очки, на 18 більше, ніж у Діксона. Третє місце займає Кастроневес, програючи лідеру 22 залікових бали. Пажно поступається Ньюгардену 26 очками, а Пауер - 42.

Наступний етап чемпіонату відбудеться на овалі Гейтвей, що у Медісоні, де гонка IndyCar пройде вперше з 2003 року.