IndyCar у Сономі: Ньюгарден здобув поул на фінальному етапі

Лідер чемпіонату Джозеф Ньюгарден здобув поул в Сономі, встановивши новий рекорд траси, а пілоти Penske стартуватимуть із перших чотирьох позицій. Скотт Діксон почне гонку шостим.

У ці вихідні проходить фінальний етап IndyCar сезону 2017 року, на якому вирішиться доля чемпіонського титулу. Враховуючи, що на етапі розігруються подвійні очки, математичні шанси на титул зберігають сім гонщиків — і всім їм вдалося гарно кваліфікуватись.

Пілот команди Penske Джозеф Ньюгарден пройшов найшвидше коло по трасі в Сономі. Його час 1.15,5205 приніс йому не тільки поул, але й став новим рекордом траси та виявився всього на 0,0351 секунди кращим за час, який показав його напарник по команді Вілл Пауер, що до цього стартував із поулу в Сономі п'ять разів. Наразі австралієць став другим.

Завдяки цьому успіху американець отримав додатковий заліковий бал (у IndyCar за поул нараховується додатковий заліковий бал на всіх етапах, крім Інді-500 — прим. ред.), збільшивши перевагу в чемпіонаті над Скоттом Діксоном до чотирьох очок.

Інші пілоти команди Penske Сімон Пажно та Еліо Кастроневес зайняли третє та четверте стартові місця відповідно. У результаті гонщики команди Роджера Пенске, що всі є претендентами на титул, стартуватимуть із перших чотирьох місць.

П'ятим гонку почне пілот команди Andretti Autosport та чинний переможець Інді-500 Такума Сато, а ось ще один фаворит чемпіонату Скотт Діксон пройшов у фінал кваліфікації, але виявився там найповільнішим та стартуватиме із шостого місця. При цьому на машині новозеландця виникли проблеми з керованістю.

Далі на четвертому ряді розмістились представники команди Andretti Autosport Райан Хантер-Рей та Александр Россі. Також у топ-10 потрапили Грем Рейхол і Себастьян Бурде.

Трек Sonoma Raceway
Гонщики Александр Россі , Еліо Кастроневес , Джозеф Ньюгарден , Скотт Діксон , Сімон Пажно , Такума Сато , Вілл Пауер