IndyCar у Сономі: Ньюгарден здобув поул на фінальному етапі

Автор: Юліан Носков
17 вер. 2017 р., 09:48

Лідер чемпіонату Джозеф Ньюгарден здобув поул в Сономі, встановивши новий рекорд траси, а пілоти Penske стартуватимуть із перших чотирьох позицій. Скотт Діксон почне гонку шостим.

Володар поулу Джозеф Ньюгарден, Team Penske Chevrolet
Джозеф Ньюгарден, Team Penske Chevrolet
Скотт Діксон, Chip Ganassi Racing Honda
Вілл Пауер, Team Penske Chevrolet

У ці вихідні проходить фінальний етап IndyCar сезону 2017 року, на якому вирішиться доля чемпіонського титулу. Враховуючи, що на етапі розігруються подвійні очки, математичні шанси на титул зберігають сім гонщиків — і всім їм вдалося гарно кваліфікуватись.

Пілот команди Penske Джозеф Ньюгарден пройшов найшвидше коло по трасі в Сономі. Його час 1.15,5205 приніс йому не тільки поул, але й став новим рекордом траси та виявився всього на 0,0351 секунди кращим за час, який показав його напарник по команді Вілл Пауер, що до цього стартував із поулу в Сономі п'ять разів. Наразі австралієць став другим.

Завдяки цьому успіху американець отримав додатковий заліковий бал (у IndyCar за поул нараховується додатковий заліковий бал на всіх етапах, крім Інді-500 — прим. ред.), збільшивши перевагу в чемпіонаті над Скоттом Діксоном до чотирьох очок.

Інші пілоти команди Penske Сімон Пажно та Еліо Кастроневес зайняли третє та четверте стартові місця відповідно. У результаті гонщики команди Роджера Пенске, що всі є претендентами на титул, стартуватимуть із перших чотирьох місць.

П'ятим гонку почне пілот команди Andretti Autosport та чинний переможець Інді-500 Такума Сато, а ось ще один фаворит чемпіонату Скотт Діксон пройшов у фінал кваліфікації, але виявився там найповільнішим та стартуватиме із шостого місця. При цьому на машині новозеландця виникли проблеми з керованістю.

Далі на четвертому ряді розмістились представники команди Andretti Autosport Райан Хантер-Рей та Александр Россі. Також у топ-10 потрапили Грем Рейхол і Себастьян Бурде.