IndyCar у Техасі: Сато здобув дев’ятий поул у кар’єрі

8 черв. 2019 р., 13:13

Такума Сато виграв другий поул в сезоні IndyCar 2019 року у кваліфікації на Texas Motor Speedway.

Пілот Rahal Letterman Lanigan, який два місяці тому переміг із поулу в гонці на Барбері, проїхав два залікових кола із середньою швидкістю 220,250 миль/год.

Лідер вільної практики в четвер і чинний чемпіон Скотт Діксон проїхав перше коло краще за Сато, але зрештою завершив спробу з відставанням у 0,088 миль/год, поставивши свій болід Ganassi на зовнішньому боці першого ряду стартової решітки.

Себастьян Бурде довгий час перебував на проміжному поулі — здебільшого завдяки тому, що сесія була на деякий час зупинена через невеличкий дощик. У підсумку він кваліфікувався третім — вперше потрапивши до топ-3 у кваліфікації з минулорічної гонки в Індіанаполісі.

Раян Хантер-Рей став четвертим представником Honda у топ-4 і найшвидшим із пілотів Andretti Autosport.

Сімон Пажно з Penske став найкращим гонщиком, що виступають на болідах із двигунами Chevrolet. Його напарники Джозеф Ньюгарден і Вілл Пауер посіли відповідно сьоме й 15-те місця на старті нічної гонки в Техасі.

Спенсер Пігот з Ed Carpenter стартуватиме шостим — між Пажно і Ньюгарденом.

Колтон Херта був найшвидшим у п’ятничній практиці, але зміг посісти лише десяте місце на стартовій решітці позаду Джеймса Хінчкліффа та Грема Рейхола.

Претендент на чемпіонський титул Александр Россі, який на 15 очок відстає від лідера заліку Ньюгардена, кваліфікувався лише 11-м, а новачки Маркус Ерікссон і Фелікс Розенквіст стартують 14-м і 16-м відповідно.

Такума Сато, Rahal Letterman Lanigan Racing Honda

Свою першу гонку з Carlin з часів сезону GP3 2011 року Конор Дейлі, що заміняє Макса Чілтона на овальних треках, почне 19-м — на дві позиції позаду свого напарника Чарлі Кімболла.

Останній ряд стартової решітки посіли два ветерани, які мали інциденти під час вільних практик.

Марко Андретті вдалося приборкати дику серію сіпань без аварій, але втрачений імпульс змусив його проїхати дуже повільно і показати лише 21-й результат.

До нього приєднався Тоні Канаан, який зачепив стіну на виході з другого повороту, після чого відмовився від заїзду.