IndyCar у Барбері: Пауер виборов поул

Чемпіон IndyCar 2014 року Вілл Пауер здобув 46-ту поул-позицію у кар'єрі та другу у сезоні і став найкращим представником команди Penske-Chevrolet, випередивши напарника по команді Еліо Кастроневеса.

Пауер став єдиним гонщиком, що пробив 67-секундний бар'єр, промчавши коло довжиною 2,38 милі за 1.06,9614 і випередивши напарника по команді Еліо Кастроневеса на 0,1815 секунди та чинного чемпіона та напарника по команді Сімона Пажно на 0,42 секунди.

Скотт Діксон став найшвидшим пілотом із клієнтів Honda, але пілот команди Chip Ganassi Racing поступився часу поулу доволі суттєво — 0,6 с.

Був важкий день і для команди Andretti Autosport-Honda. Райан Хантер-Рей, який завоював тут один із своїх найблискучіших поулів у 2013 році, став лише єдиним пілотом Andretti, що пробився у топ-12. Більш того, прохід у топ-6 став навіть більшим, ніж він міг очікувати.

Четвертий гонщик Penske-Chevrolet Джозеф Ньюгарден закінчив боротьбу у другій кваліфікаційній групі, але почне гонку сьомим, попереду другого гонщика Schmidt Peterson Михайло Альошина, двох гонщиків Ganassi Макса Чілтона і Тоні Канаана та двох гонщиків Dale Coyne Racing Еда Джонса і Себастьяна Бурде.

Чинний чемпіон Indy Lights Джонс провів сильну кваліфікацію, випередивши на 0,06 с напарника по команді та лідера чемпіонату, хоча і Бурде не використав свій другий комплект червоних (додатковий м'якіший комплект) шин.

Сюрпризом став виліт у першому сегменті Марко Андретті, з огляду на його темп на практиці. Андретті почне гонку 13-м, разом із товаришем по команді Такумою Сато, а Александер Россі буде стартувати 18-м.

Хоча дебютант IndyCar Зак Віч посів останнє місце в своїй групі, але може бути задоволений результатом, програвши тільки 0,55 секунди своєму напарнику по команді Спенсеру Піготу. Проте Віч буде стартувати 19-м попереду Конора Дейлі та Грема Рейхола.