IndyCar у Індіанаполісі: Пауер здобув поул з новим рекордом траси

Вілл Пауер завоював свій 47 поул у кар’єрі на 0,97 секунди оновивши свій власний рекорд.

Чемпіон IndyCar 2014 року промчав 2,439 мильною трасою за 1.07,7044, випередивши на чотири десятих напарника по команді Еліо Кастроневеса, а Джозеф Ньюгарден показав третій час, що дозволило команді Penske зайняти перші три місця на старті.

Скотт Діксон показав четвертий час для команди Chip Ganassi Racing-Honda, після того, як майже втратив задню частину боліду на фінальних швидких колах. Ще один пілот Penske Хуан-Пабло Монтойя, який повернувся у IndyCar на гонки в Індіанаполісі, показав гарний п’ятий результат.

Колишній лідер чемпіонату з команди Dale Coyne Racing-Honda Себастьян Бурде став шостим.

Чинний чемпіон серії та останній переможець гонки Сімон Пажно показав ненайкращий сьомий результат для себе і команди Penske, в той час як Райан-Хантер Рей після невдалої другої практики зміг вирвати восьме місце у Александра Россі – свого напарника по Andretti Autosport-Honda.

Джеймс Хінчкліфф із команди Schmidt Peterson Motorsports-Honda зайняв десяте місце, попереду Марко Андретті та Тоні Канаана відповідно.