IndyCar у Воткінс-Глен: перший поул Россі

Колишній пілот Формули 1 Александр Россі здобув свій перший поул у серії IndyCar на трасі Воткінс-Глен, випередивши претендентів на титул.

Після підтвердження контракту на наступні два сезони в Andretti Autosport-Honda Александр Россі показав найкращий результат у кваліфікації IndyCar на треку Воткінс-Глен, промчавши трасою за 1.22,4639. Для переможця Інді-500 2016 року цей поул став першим у кар'єрі в заокеанській формульній серії.

Другий результат із відставанням у 0,0529 секунди від американця показав гонщик Chip Ganassi Racing-Honda Скотт Діксон, який чотири рази вигравав гонки на цій трасі і був першим у кваліфікації минулого року. Новозеландець всього на 0,0001 секунди випередив лідера чемпіонату Джозефа Ньюгардена з Team Penske-Chevrolet.

Такума Сато став четвертим, програвши Россі більше однієї десятої секунди. Чарлі Кімболл показав найкращий результат у сезоні у кваліфікації на дорожній трасі - пілот команди Ganassi став п'ятим. Британець на півсекунди випередив бразильця Еліо Кастроневеса, який показав останній шостий результат у фінальному сегменті кваліфікації.

Два колишніх чемпіони серії Райан Хантер-Рей та Вілл Пауер зайняли за підсумками сесії сьоме та восьме місця. У другій гонці після травми Себастьян Бурде став дев'ятим, десятку найсильніших замкнув Грем Рейхол.

11-й результат показав Карлос Муньос, який випередив чинного чемпіона серії Сімона Пажно.

Джек Харві, який у складі SPM проводить свій другий етап у IndyCar після Інді-500, став 18-м, програвши дві позиції напарнику Джеймсу Хінчкліффу.