Монтойя вважає сезон 2016 найбільш розчаровуючим, який в нього був

Хуан-Пабло Монтойя, який свою першу перемогу у складі Penske здобув на треку Поконо в 2014 році, вважає, що нинішнього вікенду на цій трасі йому знадобиться трохи вдачі.

Наразі колумбієць посідає 12-те місце в заліку чемпіонату, не зважаючи на перемогу в першому етапі в Сент-Пітерсберзі, при тому, що його партнери по команді знаходяться на перших трьох позиціях.

Розповідаючи про свої очікування від цього вікенду Монтойя, який минулого року став другим за підсумками сезону, сказав: “Поконо останні роки був добрим для нас. В 2014 році ми тут перемогли, а рік тому фінішували на подіумі.

Думаю, цей трек нам принесе вдачу. Команді Penske Truck Rental вона зараз дуже не завадить.

Цей сезон був найбільш розчаровуючим для усіх. В нас скрізь була добра машина, але не вдавалось показати результат з тих, чи інших причин.

Поконо — чудовий трек для IndyCar, на якому можливо все. І було б добре закінчити сезон на мажорній ноті”.

41-річний гонщик також заперечив чутки про те, що може піти. Цього тижня він сказав IndyCar.com: “Хотів би я знати, хто таке придумав. Сам це не раз чув.

Це розчаровує тому, що я відчуваю, що мій пілотаж кращий ніж тоді, коли я повернувся в IndyCar в 2014 році. Просто обставини були не на моєму боці.

Проте, минулого року ми робили все вірно. Цього року моя швидкість стала набагато кращою. Ми просто не мали можливості для відпочинку”.

Інші гонщики Penske впевнені щодо Поконо

Жагу Монтойі до перемоги цього вікенду поділяє Еліо Кастроневес, який посідає третє місце в заліку чемпіонату при тому, що не перемагав з червня 2014 року.

Триразовий переможець Інді-500 сказав: “Нашій команді дуже потрібен гарний результат в Поконо. Крім минулого року ми завжди тут добре фінішували, машина завжди була дуже сильною і я думаю, що цього разу все буде так само.

Важливо підтримувати темп хлопців попереду нас і намагатись наблизитись до них, якщо зможемо”.

Ті хлопці, його партнери по Team Penske Сімон Пажно та Вілл Пауер, дуже впевнено налаштовані на виступ на три-овалі в Пенсильванії.

Говорить лідер чемпіонату Пажно: “Трек був створений для цих машин і під час гонки завжди багато обгонів та змін лідера. В багатьох моментах вона подібна до Індіанаполіса.

Я думаю, покращення, які ми зробили в нашій овальній програмі, дуже нам підходять і в гонці нас чекає дуже напружена боротьба”.

Пауер, який відстає від Пажно на 58 очок після того, як програв французу на Мід-Огайо, сказав: “Команда готова до Поконо. Зараз ми на хорошому ходу, а на цьому треку ми показували високий результат.

Ми змагаємось за титул і це все, чого б я хотів після того, як пропустив першу гонку. Вся команда багато працювала для того, щоб повернутись в боротьбу і нам лише потрібен сильний фініш”.