Пігот повертається в Ed Carpenter Racing

Попри те, що угоду ще не затверджено, Спенсер Пігот наступного сезону повернеться в ECR-Chevrolet і знов виступатиме лише на дорожніх та вуличних трасах.

Отже, Пігот проведе ще, як мінімум, 12 гонок в Verizon IndyCar Series, а власник команди Ед Карпентер вийде на старт в інших п’яти гонках.

Досі невідомо, чи отримає 23-річний уродженець Каліфорнії, який виріс у Флориді, місце у третій машині на Інді-500, яке три минулих сезони мав Джей-Ар Хільдебранд.

Минулого місяця Хільдебранд був підтверджений, як гонщик ECR на повний сезон та замінив у команді Джозефа Ньюгардена, який перейшов у Penske.

Минулого сезону Пігот провів 10 гонок. Три з них, в тому числі й Інді-500, у складі Rahal Letterman Lanigan Racing, як приз за перемогу в Indy Lights. Одразу по тому він пересів за кермо машини №20 команди Еда Карпентера, де залишався до кінця сезону на трасах, що мають праві та ліві повороти. Його найкращими результатами стали сьоме місце на Мід-Огайо та дев’яте на Роуд-Америка.

Головним конкурентом Пігота на це місце був ще один молодий американець Зак Віч, який має три перемоги в Indy Lights минулого сезону у складі Belardi Auto Racing та відмінно показав себе на тестах ECR в Сономі за тиждень до фіналу сезону IndyCar. Але Карпентер є відомим прихильником постійності, коли це можливо, і виказував бажання подивитись, що зможе показати Пігот, вже маючи річний досвід.

Крім того, хоча джерела в Mazda відмовляються надавати підтвердження, Пігот також може залишитись на наступний рік в програмі японського бренду у спортивних прототипах для виступів за кермом нового RT24-P у гонках на витривалість Чемпіонату Спорткарів IMSA. Це буде підтверджено після Нового року до офіційних тестів Roar Before the 24, які пройдуть 6-8 січня в Дайтоні.