Пауер виграв гонку IndyCar на Гейтвеї і зберіг шанси на титул

Автор: Tom Errington
Переклав: Олександр Насонов
26 серп. 2018 р., 07:41

Вілл Пауер зберіг невеликі шанси на загальну перемогу, а Александер Россі переграв Скотта Діксона у стратегічній дуелі.

Пауер у потрібний момент захопив лідерство на 150-му колі з 243, обігнавши Діксона.

У гонці пілотам довелося думати, яку стратегію обрати: три або чотири піт-стопи. Сталося це тому, що на 172-му колі гонка була нейтралізована через аварію Раяна Хантер-Рея.

Майже всі гонщики, які обрали тактику трьох піт-стопів, змушені були відмовитися від неї, оскільки 172-ге коло - це все-таки зарано для того, аби решту гонки проїхати без зупинок у боксах.

Пауер свій останній піт-стоп провів під час фінальних 20 кіл гонки і здобув перемогу.

Однак справжня боротьба за титул розгорталася прямо позаду нього між Діксоном і Россі.

Діксон переслідував Пауера і сповідував ту ж тактику, знаючи, що наприкінці йому буде потрібна дозаправка.

А от Россі, навпаки, обрав обережний підхід з економією палива і не особливо атакував.

Такий підхід окупився. Провалившись спочатку на сьоме місце, Россі в результаті став другим і, що найголовніше, фінішував попереду Діксона, який за десять кіл до фінішу змушений був дозаправитися.

Россі відіграв ще три очки в Діксона в особистому заліку, і тепер перевага новозеландця над американцем становить 26 очок за два етапи до кінця сезону, на останньому з яких нараховують подвійні очки.