Пажно лідирує у першій практиці на Road America

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
24 черв. 2016 р., 19:05

Після дев’ятирічної перерви серія IndyCar повернулась до автодрому Road America, де в неділю відбудеться KOHLER Гран-прі.

Сімон Пажно, Team Penske Chevrolet

Лідер загального заліку Сімон Пажно очолив протокол першої практики, під час якої двадцять два пілоти хто знайомився, а хто пригадував дещо вже підзабуту класичну трасу.

Своє найшвидше коло гонщик Team Penske-Chevrolet проїхав за 1 хв. 43,4804 с, показавши середню швидкість 139,644 миль на годину. Цікаво, що Пажно лише другий раз за свою кар’єру приймає участь у перегонах на цій трасі.

Конкуренцію французу склали Карлос Муньос з Andretti Autosport (1:43,5560) та Джек Хоксворт з A.J. Foyt Enterprises (1:43,6767) – перший з гонщиків, які виступають на болідах з двигунами Honda. Замкнули п’ятірку дует пілотів Chip Ganassi Racing Скотт Діксон (1:43,8849) і Тоні Канаан (1:44,1246).

Джозеф Ньюгарден, який отримав перелам ключиці й руки після аварії на Texas Motor Speedway, показав десятий час, випередивши трьох гонщиків Penske, які програли більш ніж секунду своєму напарнику Пажно.

Американська серія повертається на Road America вперше з 2007 року. З 22 гонщиків лише дев’ять виступали на цьому треці в минулому. З них тільки Себастьян Бурде святкував тут перемогу, яку він здобув у тому ж таки 2007-му, коли брав участь у першості ChampCar у складі Newman/Haas Racing.