Пажно виграв третю гонку поспіль

Сімон Пажно бездоганно провів та виграв перегони на дорожній трасі в Індіанаполісі і з відривом у 76 очок лідирує у чемпіонаті.

Пілот Team Penske-Chevrolet стартував з поула, а на фініші випередив свого напарника Еліо Кастроневеса на 4,478 секунди. Позаду Еліо всього в 0,6 секунди гонку закінчиd Джеймс Хінчкліфф. Зіркою заїздів став Грем Рейхол, який почав перегони 24-м, а завершив на четвертому місці.

Сімон впевнено стартував і лідирував на першому відрізку. На друге місце вирвався Хінчкліфф, що випередив Кімболла, Хоксворта та Монтою. Приблизно на 20-му колі більшість лідерів заїхали в бокси. Після піт-стопів Сімон опинився на другій позиції, але дуже швидко відвоював втрачене лідерство.

Друга хвиля піт-стопів почалась через 20 кіл. Перегони неочікувано очолили Конор Дейлі і Еліо Кастроневес та протягом 14 кіл залишались попереду пелотона. Пажно з Кімболлом спромоглися обігнати Хінчкліффа. Та вже на 47-му колі Джеймс відіграв одну позицію.

На 55 колі Конор випереджав Еліо на 3,5 секунди, але відрив почав поступово танути, і через п’ять кіл Дейлі завернув у бокси. Кастроневес трохи пересидів американця і опинився попереду. Пажно знов очолив гонку, скористався чистим треком і поїхав набагато швидше свого напарника.

Кастроневес на другому місці почував себе доволі комфортно, тоді як темп Дейлі впав. На 76-му колі Конор втратив ще дві позиції, коли пропустив у першому повороті Рейхола та у сьомому – Кімболла, але все ж таки фінішував шостим. Діксон програв пілоту скромної стайні Coyne менше секунди, а позаду нього фінішну лінію перетнув Хуан-Пабло Монтоя, який за три кола до завершення випередив Хантера-Рея.

Россі закінчив перегони десятим, попереду свого земляка Спенсера Пігота, який у своїй другій гонці скористався розворотом Карлоса Муньйоса. Дебютант Метт Бребем побачив картатий прапор 16-м.