Девід Малшер
Автор: Девід Малшер
Переклав: Роман Расюк
14 трав. 2016 р., 23:27

Сімон Пажно бездоганно провів та виграв перегони на дорожній трасі в Індіанаполісі і з відривом у 76 очок лідирує у чемпіонаті.

Сімон Пажно, Team Penske Chevrolet
Джеймс Хінчкліфф, Schmidt Peterson Motorsports Honda
Еліо Кастроневес, Team Penske Chevrolet
Конор Дейлі, Dale Coyne Racing Honda
Чарлі Кімболл, Chip Ganassi Racing Chevrolet
Грем Рейхол, Rahal Letterman Lanigan Racing Honda

Пілот Team Penske-Chevrolet стартував з поула, а на фініші випередив свого напарника Еліо Кастроневеса на 4,478 секунди. Позаду Еліо всього в 0,6 секунди гонку закінчиd Джеймс Хінчкліфф. Зіркою заїздів став Грем Рейхол, який почав перегони 24-м, а завершив на четвертому місці.

Сімон впевнено стартував і лідирував на першому відрізку. На друге місце вирвався Хінчкліфф, що випередив Кімболла, Хоксворта та Монтою. Приблизно на 20-му колі більшість лідерів заїхали в бокси. Після піт-стопів Сімон опинився на другій позиції, але дуже швидко відвоював втрачене лідерство.

Друга хвиля піт-стопів почалась через 20 кіл. Перегони неочікувано очолили Конор Дейлі і Еліо Кастроневес та протягом 14 кіл залишались попереду пелотона. Пажно з Кімболлом спромоглися обігнати Хінчкліффа. Та вже на 47-му колі Джеймс відіграв одну позицію.

На 55 колі Конор випереджав Еліо на 3,5 секунди, але відрив почав поступово танути, і через п’ять кіл Дейлі завернув у бокси. Кастроневес трохи пересидів американця і опинився попереду. Пажно знов очолив гонку, скористався чистим треком і поїхав набагато швидше свого напарника.

Кастроневес на другому місці почував себе доволі комфортно, тоді як темп Дейлі впав. На 76-му колі Конор втратив ще дві позиції, коли пропустив у першому повороті Рейхола та у сьомому – Кімболла, але все ж таки фінішував шостим. Діксон програв пілоту скромної стайні Coyne менше секунди, а позаду нього фінішну лінію перетнув Хуан-Пабло Монтоя, який за три кола до завершення випередив Хантера-Рея.

Россі закінчив перегони десятим, попереду свого земляка Спенсера Пігота, який у своїй другій гонці скористався розворотом Карлоса Муньйоса. Дебютант Метт Бребем побачив картатий прапор 16-м.