Ріко Абреу: Моя мета — виступити в 500 миль Дайтони та 500 миль Індіанаполісу

15 січ. 2017 р., 13:17

Попри свій нещодавній регрес в NASCAR Ріко Абреу все ще мріє про виступи в 500 миль Дайтони та 500 миль Індіанаполісу.

Ріко Абреу, ThorSport Racing Toyota
Ріко Абреу

Абреу був промовистий — він не збирається залишати мрії про виступи в великих лігах автоспорту. В роки його становлення, як гонщика, цими мріями були 500 миль Дайтони та 500 миль Індіанаполісу.

Тож після свого регресу в NASCAR чи не спробувати йому свої сили в IndyCar?

“Від самого початку моя мета — і я це завжди казав — виступити в 500 миль Дайтони та 500 миль Індіанаполісу. І я просто хотів би вигравати гонки в найсильніших лігах.

Не має значення, що я виграю гонки спрінт-карів, міджетів, спрінт-карів без антикрил, гонки пікапів NASCAR — я знаю, що я можу це робити. Я маю гарну швидкість, але мені не вдається провести всю гонку рівно. Найголовніше — усе зібрати разом і я ніколи не скажу “ні” будь-якій можливості”.

Близький друг Абреу Брайан Клосон тричі виступав в 500 миль Індіанаполісу. Востаннє це було минулого травня, коли він фінішував 23-м, виступаючи в складі команди Дейла Койна. А через менш, ніж три місяці після того, 7 серпня, Клосон загинув в наслідок травм, отриманих в аварії під час гонки Midget Nationals в Белльвіллі, Каліфорнія. В жовтні посмертно Клосона назвали найпопулярнішим гонщиком IndyCar.

“Клосон виступав в Інді-500 проти всіх найкращих гонщиків”, - сказав Абреу.

Абреу — далеко не останній гонщик в гонках міджетів. 25-річний уродженець Сент-Хелени, Каліфорнія, виграв чемпіонат USAC Midget National 2015 року, гонку Belleville Midget Nationals 2014 року та дві останні гонки Chili Bowl Nationals.

Після повного сезону в NASCAR K&N Pro Series, де Абреу здобув перемогу в Коламбусі, Огайо та здобув три поули та вісім фінішів в першій десятці, він пішов “на підвищення” до Camping World Truck Series. У 23 стартах в складі ThorSport новачок двічі фінішував у першій п’ятірці та п’ять разів — у першій десятці.

“Від початку моїм шляхом було виступати будь-де, - сказав Абреу. - Не хочу, щоб люди думали, ніби я просто сиджу тут, закінчую чи відмовляюсь від чогось. Як тільки буде прийнятна для мене ситуація, ми її не впустимо.

Мене підтримують чимало гарних людей. Справа лише в тому, щоб усе зібрати разом, як мозаїку. Ти маєш її зібрати, але якщо якихось частин не вистачає — нічого не вийде”.