Шмідт підтвердив подовження угоди з Михайлом Альошиним на 2017 рік

Михайло Альошин проведе третій сезон у складі Schmidt Peterson Motorsports, спростовуючи чутки про можливий перехід до Andretti Autosport.

Росіянин, який через проблеми на піт-лейн втратив шанс виграти гонку на Мід-Огайо, а потім здобув поул та друге місце на Pocono Raceway, став об’єктом великого інтересу у міжсезоння, попри те, що Сем Шмідт не приховував намір залишити його в своїй команді.

Подовження угоди з Альошиним означає, що наступного сезону SPM виступатиме тим самим основним складом, а також можливо, на деяких стартах, в тому числі — на 500 Миль Індіанаполісу, будуть виставляти третю машину, спонсором якої буде дистриб’ютор електронних компонентів і рішень в галузі електроніки та комп’ютерного обладнання ARROW.

Щодо Альошина Шмідт розповів Motorsport.com: “Хлопець має справжній талант. В Формулі Рено 3.5 він виграв в Даніеля Ріккардо, який зараз є топ-пілотом Формули 1. Тож талант в нього є.

Ми щойно надали йому машину і наступного року, коли він виступатиме на цих трасах втретє, він буде тією силою, з якою треба буде рахуватись та тим, хто штовхатиме вперед Джеймса (Хінчкліффа, іншого гонщика команди)”.

Після свого першого сезону в IndyCar, в якому він фінішував другим на вуличній гонці в Х’юстоні Альошин був вимушений пропустити більшу частину сезону 2015 року через санкції США щодо Росії. Але Альошин зміг повернутись на фінал серії 2015 року і поновити свою кар’єру в гонках машин з відкритими колесами в нинішньому сезоні, ставши партнером Хінчкліффа.

“Тепер, коли з гонщиками ми розібрались, це підбадьорить іншими ключових людей та, сподіваюсь, що ми продовжимо і будемо вигравати гонки, - каже Шмідт. - Ця угода в першу чергу стосується хімії та постійності, це був будівельний процес для нас...

Добре те, що він любить Індіанаполіс, він любить серію, йому подобаються траси. Йому не подобається стрес та занепокоєння, які є у Формулі 1. Здається, він знайшов свій дім. Йому тут всі подобаються і ми побудували команду навколо нього, так само, як колись ми будували команду навколо Сімона (Пажно). Він не хоче нікуди йти”.