Росенквіст став володарем поула в Торонто

Фелікс Росенквіст відзначив своє повернення в Indy Lights домінуванням в кваліфікації в Торонто.

Лідер Belardi Auto Racing, який пропустив дві останні гонки через зайнятість в DTM, показав час проходження 1.758-мильного кола 66.010 секунди, перевищівши результат кращого гонщика у практиці Фелікса Серралеса з Carlin Racing на 0.46 секунди.

Іх партнери по командам, відповідно Зак Віч та лідер заліку чемпіоната Ед Джон, стартуватимуть четвертим та п'ятим. Третій час у кваліфікації показав представник Schmidt Peterson Motorsport Сантьяго Уррутіа.

Продовжує прогресувати Андре Неграо, партнер Уррутіа по команді, який кваліфікувався шостим. А на сьомій позиції — кращий з гонщиків Juncos Racing Карл Кайсер.

Не припиняються проблеми в Andretti Autosport, чий гонщик Дін Стоунмен показав лише 11-й час і програв часу Росенквіста 1.3 секунди. Інші ж представники команди Майкла Андретті Шелбі Блексток та Делтон Келлетт, стартуватимуть, відповідно, з 13-ї та 14-ї позицій.