Серралес виграв практику Indy Lights у Торонто

Одразу після своєї другої перемоги в сезоні на Iowa Speedway гонщик Carlin Racing Фелікс Серралес став найшвидшим у практиці юніорської серії IndyCar у Торонто.

Пуерториканець проїхав оновлене 1.785-мильне коло за 67.7785 секунди з середньою швидкістю 94.862 милі на годину і випередив Фелікса Росенквіста з Belardi Auto Racing, який пропускав дві останні гонки через зайнятість у DTM. Швед, чинний чемпіон Європейської Формули 3, не зважаючи на те, що вперше виступає на цій трасі, програв Серралесу лише 0.0529 секунди.

Лідер заліку чемпілнату Ед Джонс відстав від свого партнера по Carlin Racing на 0.1 секунди, а Кайл Кайсер (Juncos Racing ), Сантьяго Уррутіа та Андре Неграо (обоє - Schmidt Peterson Motorsport) “заїхали” у 67.9 секунди.

Переможець Road America та другий у Айові Зак Віч був лише восьмим, але випередив Діна Стоунмена, який наразі посідає другу позицію у заліку чемпіоната. Стоунмен показав 10-й час, тоді, як його патнери по Andretti Autosport Шелбі Блексток та Далтон Келлетт зайняли 12-те та 14-те місця відповідно.