Найкращий картингіст України отримав чемпіонський кубок CEE Rotax Max Challenge

12 груд. 2018 р., 13:25

Український картингіст Олександр Бондарев підтвердив звання найкращого молодого гонщика в Україні та отримав кубок за перше місце у Чемпіонаті Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge на офіційному вечорі нагород.

9-річний український гонщик провів повний сезон у Чемпіонаті Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge, де боровся зокрема з сином колишнього гонщика Ф1 Алекса Вурца, Оскаром. І хоча Олександр не вигравав всі гонки чемпіонату, проте саме стабільність та високі результати зробили його найкращим у класі MicroMax за підсумками сезону 2018 року.

І нещодавно на офіційному вечері CEE Rotax Max Challenge в Будапешті молодий гонщик отримав кубок за перше місце в класі.

Варто додати, що конкуренція у Чемпіонаті Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge дуже висока, адже в ньому брали участь 60 пілотів з понад 20 країн Світу. Проте, Бондарев паралельно встигав виступати та ставати неодноразовим переможцем й призером етапів Чемпіонатів Іспанії, Португалії та CEE.

«Я дуже хвилювався перед нагородженням, - розповів Олександр для Motorsport.com, - Адже я вперше одягнув чорний костюм і метелика, а мені зручніше у спортивному одязі. Коли я минулого року вперше приїхав на змагання CEE, мені здавалось, що я ніколи не зможу так їздити, лідери здавались мені абсолютно недосяжними.

Я починав з 20 місця, потім було 12-те, останню гонку 2017 року я фінішував 4-м. А вже у 2018 виграв Чемпіонат».

Наприкінці сезону Олександр дебютував у найпрестижнішій світовій картинговій Серії - WSK у Італії і ввійшов у п'ятірку найсильніших пілотів з майже 100 учасників.

«Така ж історія була і з WSK, - додав Олександр. - Але тут мені для адаптації знадобилось значно менше часу - уже у других перегонах я зайняв 5-те місце».

Нагадаємо, що в 2016 році у 7-річному віці Олександр Бондарев виграв три Чемпіонати України і з 2017 року почав виступи у Європі. Того ж року на Світовому Гранд Фіналі серії Rotax посів шосте місце.

Також українець подякував свої команді за підтримку та допомогу протягом цього та попереднього сезону.

«Дякую моїй Команді та всім вболівальникам за привітання та підтримку протягом усього сезону 2018 року!  - написав гонщик у Facebook. - Без Вас цієї перемоги не було б. Це спорт, були подіуми і були невдачі, але Ваші теплі слова надихали мене на боротьбу у найскладніших ситуаціях і я не здамся ніколи! Сподіваюсь, ми будемо разом і наступного року!»