Українець випередив оштрафованого сина екс-пілота Ф1 на картинзі

22 трав. 2018 р., 14:04

ІІ етап CEE Rotax Max Challenge: третє місце Олександра Бондарева та неспортивний вчинок Оскара Вурца, сина екс-пілота Ф1 Александера Вурца.

19-20 травня в м. Кечкеметі (Угорщина) пройшов ІІ етап чемпіонату Центральної та Східної Європи CEE Rotax Max Challenge.

9-річний український пілот Олександр Бондарев, який виступає у складі іспанської команди EKR Kart Racing, у передфіналі та фіналі впевнено фінішував другим, поступившись лише словаку Матею Конику. Ці два пілоти показували найкращий час, і здавалось, що і у суперфіналі боротьба буде точитися між ними. Але суперфінал сплутав усі карти.

На першому ж колі відбулося масове зіткнення, куди потрапив і лідер Матей Коник. Лідером став Бондарев, за ним - переможець першого етапу австрієць Оскар Вурц, хорват Леон Зеленко та угорець Арон Крепчік.

Ці пілоти вели відчайдушну боротьбу за перемогу, що супроводжувалась декількома зіткненнями. Фінішували вони у такому порядку: Крепчік, Зеленко, Бондарев, Вурц. Третє місце у суперфіналі забезпечило Бондареву загальну перемогу на етапі, адже Коник фінішував  21-м.

Але тут дуже неспортивно повів себе Оскар Вурц, син відомого пілота. Вже після фінішу перед заїздом у закритий парк він обігнав Бондарева і різко загальмував перед ним. Олександр врізався у Вурца і збив бампер, що призвело до пеналізації у 5 секунд і відкинуло Олександра з 3-го на 12-те місце. За такий неспортивний вчинок Вурцу дали 20 секунд пеналізації (10 за Олександра і 10 за інше порушення), і він став 20-м.

У підсумку Олександр Бондарев посів третє місце на етапі і став одним з лідерів загального заліку чемпіонату CEE Rotax Max Challenge у класі мікро.