В Тернополі пройшли всеукраїнські відкриті змагання з картингу

22 трав. 2018 р., 18:34

Минулими вихідними (19 та 20 травня) тернопільський картодром приймав всеукраїнські відкриті змагання з картингу в заліках учнівської молоді та ТСО України.

Дощ не завадив учасникам з усієї України змагатися між собою. На треку було близько 70 спортсменів, віком від 8 до 18 років. Змагання відбулися на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

- класи «Популярний - Юнаки», «125-безкоробка - Юнаки» -з 12 до 16 років

- класи «Популярний», «125-безкоробка», «125 коробка» - від 16 років.

Перше місце у командному заліку з шосейно-кільцевих перегонів зайняла команда збірної Тернопільської області Федерації картингу Тернопільської області (ФКТО), яка в загальному заліку посіла 3-тє призове місце. Пілоти ФКТО зайняли призові місця майже в усіх класах, оскільки їх спортсменині пробували сили в усіх класах.

Вітання призерам, переможцям, батькам, тренерам, механікам та інженерам за їхню кропітку працю і видатні результати.

Організатори висловлюють подяку партнерам та фанатам картингу за допомогу в підготовці змагань!