«Король» Ле-Мана: Алонсо жодного разу не помилився

Charles Bradley
Автор: Charles Bradley , головний редактор Motorsport.com Global
17 черв. 2018 р., 14:55

Легенда гонки у Ле-Мані Том Крістенсен вважає, що Фернандо Алонсо може стати чемпіоном світу у перегонах на витривалість, а також повернутися до спроби взяти Інді-500 після підкорення 24-годинного марафону.

Том Крістенсен
#8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Фернандо Алонсо
Фернандо Алонсо, Toyota Gazoo Racing
Переможці Ле-Мана: #8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Себастьян Буемі, Казукі Накадзіма, Фернандо Алонсо
#8 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Себастьян Буемі, Казукі Накадзіма, Фернандо Алонсо, #7 Toyota Gazoo Racing Toyota TS050: Майк Конвей, Камуі Кобаясі, Хосе Маріа Лопес

Алонсо виграв вже другу гонку з Потрійної корони, до якої входять Гран Прі Монако, 24 години Ле-Мана та Інді-500. В коментарі Eurosport Крістенсен похвалив Алонсо за стиль, в якому він здобув успіх у легендарній гонці.

«Алонсо прийшов та разом із напарниками завоював Ле-Ман. Протягом цілої гонки він жодного разу не помилився», - сказав Крістенсен, дев’ятиразовий переможець Ле-Мана.

«Як на мене, він також може розраховувати на титул у WEC. Це означає, що він продовжить виступати у цих перегонах до завершення суперсезону наступного року в Ле-Мані. Гадаю, він це зробить.

Не буду прогнозувати, що він завершить кар’єру у Формулі 1, але передбачаю, що він повернеться до Інді-500. Можливо, він і там проведе повний сезон».

Після гонки Алонсо сказав: «Так-так. Боротьба за Потрійну корону триває. У мене вже є дві гонки. Побачу, чи зможу перемогти на Інді-500».

Крістенсен також відзначив успіх Toyota, яка вперше виграла марафон після довготривалого періоду розчарувань.

«Це величезний успіх. Вони можуть пишатися, але й це величезне полегшення для них, - сказав він. - Вони були близькими. Згадайте лише гонку два роки тому, коли Казукі Накадзіма зупинився за коло до фінішу. Це для них фантастичні відчуття - дати йому фінішувати та піднятися на верхню сходинку подіуму.

Це лише другий японський автовиробник, який виграє в Ле-Мані - до цього була Mazda у 1991-му, що також надокучало Toyota».