Зверніть увагу, що наша Політика конфіденційності змінилася. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте, що ознайомилися і згодні з умовами оновленої Політика конфіденційності. Приймаю

Jamie Klein
Автор: Jamie Klein
Співавтор: Oriol Puigdemont
12 груд. 2017 р., 17:28

Промоутер MotoGP компанія Dorna назвала ім'я постачальника для електричної серії підтримки, яка з'явиться у 2019-му й офіційно називатиметься «Кубок світу Moto-e FIM».

Постачальником стане італійський виробник Energica. Команди використовуватимуть модифіковану версію дорожнього мотоцикла Energica Ego.

У 2017-му цей мотоцикл використовувався в гонках електроциклів на острові Мен і посів сьоме місце, розвинувши середню швидкість понад 140 кілометрів на годину.

Компанія, що базується в Модені, виграла тендер у бельгійської Sarolea. Мотоцикл потужністю у 145 кінських сил здатний розганятися до 230 кілометрів на годину.

Раніше було оголошено, що технічний керівник програми шинної компанії Michelin у MotoGP Ніколя Губер залишить свою посаду і стане виконавчим директором нового змагання.

Як очікується, на старт дебютного сезону вийдуть від 15 до 20 гонщиків, а тривалість гонок складе близько десяти кіл.