David Gruz
Автор: David Gruz
Переклав: Дмитро Левчук
26 лип. 2018 р., 11:40

Андреа Довіціозо більше зосереджений на боротьбі з пілотами Yamaha в особистому заліку, аніж із Марком Маркесом, який лідирує в чемпіонаті.

Довіціозо, який у 2017-му був головним конкурентом Маркеса у боротьбі за титул, першу половину сезону 2018 року завершив із 77-очковим відставанням від іспанця.

До того ж 32-річний пілот, який після перемоги на першому етапі в Катарі лише одного разу побував на подіумі, поступається за очками Валентино Россі та Маверіку Віньялесу.

Пілот Ducati програє їм 31 та 21 очко відповідно. Довіціозо каже, що наразі його більше турбує скорочення відставання від пілотів Yamaha, а не боротьба за титул.

«Відставання від Маркеса дуже велике, але мене більше турбує програш гонщикам Yamaha, а не Марку», - сказав Довіціозо.

«Ми маємо покращити виступи, оскільки набраних очок недостатньо. Поки ми не почуватимемося добре з байком, неможливо буде боротися з Валентино, Маверіком та іншими хлопцями».

Оскільки Довіціозо вже програє Маркесу еквівалент трьом перемогам, італієць не бачить сенсу думати про чемпіонат.

«Вже перед гонкою на Заксенринзі я не думав про Марка. Марк у багатьох гонках правильно робив свою справу, тому збільшив перевагу.

Якщо порівнювати чисту швидкість, то різниця з Марком невелика - це позитивний момент. Я не хвилююсь щодо цього.

У реальності в таблиці між нами велика різниця. Я не думаю про чемпіонат, оскільки в цьому немає жодного сенсу».

Минулого року Ducati погано виступила на Заксенринзі, проте у 2018-му Даніло Петруччі, який фінішував четвертим, програв Маркесу лише чотири секунди.

«Гадаю, ми всім довели, що цього року у нас був кращий байк на цій трасі, проте нам не вдалося піти правильним шляхом на цій нетиповій трасі», - сказав Довіціозо.

«Гадаю, що з етапу в Брно ми будемо конкурентоспроможними, треба ще покращити кілька речей.

Ми в першій групі, але якщо дійсно хочемо змагатися за найвищі місця, то мусимо додати».