Друга практика: Серед трьох гонщиків Honda найшвидшим став Педроса

Якщо у першій практиці лідером був Марк Маркес, то у другому тренуванні Дані Педросі вдалося покращити результат свого товариша по команді. Третім став Кел Кратчлоу на сателітній Honda.

У другій практиці гонщики були швидшими – вісім перших результатів були менше 1,49 хв. Лідеру Педросі вдалося зменшити найкращий результат ранішньої сесії майже на пів секунди, а відстань між майже усіма іншими гонщиками в результаті виявилась меншою за 0,1 с.

На перших хвилинах майже всі топ-гонщики встигли опинитися на першому рядку таблиці, але найкращим після обміну позицій став райдер сателітної Yamaha Пол Еспаргаро. Саме він із 1:49.215 очолював практику майже до середини сесії.

Першим межу 1,48 хв. перетнув Дані Педроса, проїхавши коло за 1:48.860.

Марк Маркес, який із 1:48.830 став вранці найкращим, на деякий час зумів випередити товариша по команді із колом 1:48.494, але Дані майже одразу повернув собі місце лідера, проїхавши коло на 0,011 с швидше.

Завершуючи останнє коло вже після картатого прапора, Дані Педроса фінішував із результатом 1:48.429, ставши беззаперечним лідером другої практики.

Маркес так і залишився другим, поступившись Педросі 0,065 с.

Кел Кратчлоу, який піднявся на п’яту позицію лише у середині заїзду, фінішував третім – він був повільніший за Маркеса лише на 0,016 с і став найкращим серед гонщиків незалежних команд.

Валентино Россі майже не залишав першої п’ятірки і став четвертим із колом 1:48.699. Результати його товариша по команді Хорхе Лоренсо були гіршими – він посів сьоме місце на 0,245 с позаду Россі.

Пол Еспаргаро завершив тренування п’ятим.

Мікеле Пірро, який виїхав на трек замість Андреа Яннноне, який відмовився від участі у вікенді, завершив першу для себе практику на Моторленді 15-им.

Другий райдер Ducati Андреа Довіціозо фінішував десятим, хоча під час заїзду посідав місця вище.

Гонщики світового Супербайку Алекс Лоус та Нікі Хейден стали останніми.

Під час заїзду кілька гонщиків зазнали аварій.

Першим у середині практики у другому повороті впав Пол Еспаргаро, посідаючи на той момент друге місце. Гонщик повернувся на трек, але відновити позицію у топ-3 не зміг.

У тому самому місці на наступній хвилини впав його брат Алейш на Suzuki, а під кінець ще два гонщика – Юджин Лаверті (Ducati) та Алекс Лоус (Yamaha).