Гран Прі Аргентини: Маркес став найкращим в останній дощовій практиці

У четвертій практиці, останній перед кваліфікацією найшвидшим, попереду двох Ducati Довіціозо та Петруччі став Марк Маркес.

Четверта остання практика проходила за найгірших для мотоциклів умов – йшов невеликий дощ, але траса була вологою, але деякі ділянки залишались майже сухими.

Саме за таких умов проходитиме кваліфікація, в якій визначиться, хто з якого місця стартуватиме у другій гонці сезону.

Найшвидшим після 10 хвилин був Джек Міллер із 1.51,565. Наступні два гонщики Пол Еспаргаро та Даніло Петруччі поступалися австралійцю майже секунду (1.52,544 та 1.52,560). Решта була повільніше за 1.53 хвилини.

В середині сесії Марк Маркес прискорився до 1.52. 136 і піднявся на третю позицію, але вже за мить Кел Кратчлоу, який був кращим у суботу зранку, очолив таблицю з 1.51,194, наступне коло британця було ще кращим – 1.50,547.

Протягом наступних хвилин Маркес намагався дістатися першої позиції, але найкраща з кількох проб була на 0,019 секунд повільніша найшвидшого результату.

Коли до кінця сесії залишалось 10 хвилин, Валентино Россі дістався четвертого рядка з 1.51,392, але за кілька хвилин опустився на шостий – його випередили Джек Міллер (1.505,939) та  Лоріс Баз (1.51,083).

На останніх хвилинах сесії Андреа Довіціозо покращив коло британця на 0,186 секунди. Завершуючи коло вже перед картатим прапором Маркес випередив гонщика Ducati спочатку на 0,064 секунди, а вже з останнім колом 1.50,042 посів перше місце попереду італійця.

Вже після закінчення сесій Маркес тренував старт і ледь утримав свій мотоцикл, який наче намагався скинути свого гонщика.

Третім став Даніло Петруччі . Міллер у підсумку посів четверте місце. До топ-5 не вдалося потрапити Йонасу Фольгеру – він завершив шостим попереду Дані Педроси.

Маверік Віньялес до кінця сесії зміг дістатися лише восьмої позиції, на 1,79 секунди повільніше кращого кола.

Баз і Жоанн Зарко стали останніми у першій десятці. Россі опустився на 13-ту позицію позаду Андреа Янноне. Хорхе Лоренсо дістався лише 16-го місця.