Гран Прі Катару: перемогу виборов Віньялес

У першій гонці сезону боротьба йшла до останніх хвилин. Перемогу виборов новий гонщик Yamaha Маверік Віньялес у напруженій боротьбі з Андреа Довіціозо.

Незважаючи на те, що два молодших класи провели гонки у відмінних умовах, тільки-но гонщики прем’єр-класу вишикувались на стартовій решітці, як пішов дощ.

Перша гонка сезону почалась із третьої спроби, адже двічі гоночна дирекція відкладала старт. За остаточним рішенням дистанція була скорочена до 20 кіл.

Після першого кола лідерство захопив Жоанн Зарко на сателітній Yamaha. Він утримувався на першій позиції протягом п'яти кіл, але вибув із боротьби через лоусайд.

Через ще один лоусайд Андреа Янноне також вибув із боротьби.

Марк Маркес, Маверік Віньялес та Валентино Россі до середини дистанції боролися у групі лідерів, незважаючи на те, що стартували із зовсім різних позицій.

Віньялес очолив гонку за сім кіл до кінця. Кілька разів вони атакували один одного, обмінювались позиціями. На останньому колі іспанець випередив гонщика Ducati і став переможцем першої гонки сезону.

Третім фінішував Россі.

Останні місця у топ-5 залишились за двома заводськими Honda Маркеса та Дані Педроси.

На шостій позиції фінішувала Aprilia Алейша Еспаргаро - найкращий результат італійського виробника після повернення до Великих призів.