Гран Прі Валенсії: Друга практика і вдруге Лоренсо найкращий

У другій практиці Хорхе Лоренсо покращив свій результат першого тренування майже на пів секунди. Марк Макрес став другим попереду Маверіка Віньялеса. Пол Еспаргаро - четвертий та найкращий серед незалежних гонщиків.

Вже через п’ять хвилин після початку практики Хорхе Лоренсо очолив таблицю із результатом 1:31.676, який із наступним колом зменшив ще на 0,099 с.

Майже одночасно три гонщики завершили кола і посіли місця за іспанцем – Маркес позаду на 0,057 с, Валентино Россі на 0,108, а Пол Еспаргаро на 0,110.

Янноне був п’ятим із 1:31.785 на 0,026 с попереду Віньялеса. Алейш Еспаргаро посів сьоме місце вже поза 1:32 (1:32.057). Андреа Довіціозо, Дані Педроса та Кел Кратчлоу були серед найшвидшої десятки після перших 15-ти хвилин сесії.

Саме на таких позиціях гонщики повернулися до боксів після першого виїзду на трасу.

З'явившись на трасі після відвідування боксів, Лоренсо почав із кола, яке було швидше за його попередній результат на 0,097 с, але вже наступна спроба, із якою він був майже на пів секунди швидше найближчих суперників, виявилась ще кращою – 1:31.162.

В середині практики ситуація у топ-10 трохи змінилась – на п’яту позицію піднявся Янноне, випередивши Віньялеса та Кратчлоу на 0,047 с та 0,191 с відповідно.

Довіціозо переміг на 0,003 с у боротьбі із Ектором Барбера за восьму позицію попереду Алейша Еспаргаро, який був десятим на 0,005 с позаду гонщика сателітної Ducati.

Боротьба на трасі тривала, і Алейш Еспарагаро піднявся на сьому позицію із 1:31.876, а із наступною спробою (1:31.487) на третю. Віньялес піднявся на четверту на 0,039 с позаду товариша по команді.

Коли до завершення сесії залишалося 11 хвилин, Маркес зробив коло 1:30.986, перетнувши межу 1:31 хв. Наступна його спроба була кращою ще на 0,276 с.

За кілька хвилин одразу кілька гонщиків покращили свої результати – Віньялес із 1:30.996 став другим попереду Пола Еспарагро на 0,036 с, а Довіціозо посів четверте місце попереду Лоренсо.

На останній хвилині гонщику заводської Yamaha вдалося покращити час Маркеса на 0,247 с – Лоренсо став найшвидшим вже вдруге в п’ятницю у Валенсії із 1:30.463. Чемпіон світу фінішував другим, а Віньялес став третім, поступившись чемпіону світу 0,065 с.

Четвертим із колом 1:31.000 другу практику завершив Пол Еспаргаро попереду Довіціозо та брата Алейша, який став шостим, поступившись гонщику сателітної Yamaha 0,186 с.

Янноне, котрому бракувало 0,003 с до шостої позиції, опинився на сьомому місці на 0,068 с попереду Россі - італієць опустився на восьме місце. Даніло Петручі та Дані Педроса стали останніми у топ-10.

Можливо, результати швидких кіл були б ще кращими, але гонщикам завали жовті прапори, які були підняті після першої за вікенд аварії через лоусайд Йонні Ерандеса в 11-му повороті.

Міка Калліо покращив свій час першої практики майже на пів секунди, але все одно залишився на останньому місці.