Гран Прі Аргентини: Довіціозо очолив протокол другої практики

29 бер. 2019 р., 19:17

Марк Маркес був найкращим майже до кінця тренування, але у підсумку посів восьме місце. Найкращим у п’ятницю ввечері став Андреа Довіціозо, який з мінімальною перевагою випередив Джека Міллера.

Під час другої практики було хмарно, але це не завадило гонщиками з перших кіл показати результати, близькі до найкращих швидких кіл першого тренування.

Марк Маркес з другою спробою отримав час 1.39,812. Проте іспанцю довелось відстоювати першу позицію – Джек Міллер був дуже близький до нього – коло австралійця було лише на десяту гіршим.

Міллер намагався вибороти першу позицію, він був найшвидшим у трьох секторах, але помилився, коли намагався обігнати Валентино Россі, який зустрівся йому на трасі, та впав.

Тим часом Маркесу вдалось поліпшитись до 1.39,497.

Третім на початку був Андреа Довіціозо, але пізніше його випередив Кел Кратчлоу. П’яту позицію утримував ще один - третій - гонщик Honda Такаакі Накагамі, позаду якого на мінімальній відстані у дві соті був Даніло Петруччі.

У першій половині сесії найшвидшим серед гонщиків Yamaha був Франко Морбіделлі, який тримався у першій десятці та піднімався до шостого місця. Валентино Россі з першими колами був також шостим, але потім опустився за межі топ-10. Маверік Віньялес залишався на останніх позиціях третину сесії, але ближче до середини сесії піднявся до дев’ятого місця.

Верхня частина протоколу залишалась незмінною більшу частину сесії – за 20 хвилин до завершення тренування Алекс Рінс, який перед цим був на останніх позиціях першої десятки, піднявся на третє місце. Через кілька кіл Довіціозо випередив гонщика Suzuki та став третім.

Ближче до кінця сесії Россі вдалось піднятись до шостого місця після того, як він біля половини заїзду був далеко від першої десятки. Майже одразу після цього Віньялес поліпшився до третього місця.

Наприкінці практики розпочалась боротьба за час, адже за прогнозом погоди у суботу можливий дощ, а у такому випадку місця у другій кваліфікації отримає десятка найшвидших другої практики.

Час Маркеса, який залишався найкращим протягом майже всієї сесії, із заключними спробами перевершили сім гонщиків. Можливо, пілот Honda хотів проїхати найшвидше коло на останній спробі, але перетнув старт-фініш вже після картатого прапора і не зміг поліпшитись. У підсумку залишився восьмим.

Найкращим у другому тренуванні став Довіціозо з 1.39,181. Друге місце посів Міллер, якому бракувало 0,009 секунди, щоб наздогнати лідера.

Третє місце залишилось за Віньялесом, Кратчлоу став четвертий. П’яту позицію посів Фабіо Квартараро – найкращий серед дебютантів, якому вдалось деякий час утриматись на другій позиції протоколу. Россі посів шосте місце попереду Алекса Рінса.

Останні місця у першій десятці, яка поки проходить одразу до другої кваліфікації, вибороли Морбіделлі та Накагамі. Усі гонщики у топ-10 поступились лідеру менше половини секунди.

Серед гонщиків KTM найкращим став Пол Еспаргаро на 16-му місці одразу попереду Жоанна Зарко, котрий більшу частину практики був кращим серед пілотів Помаранчевих.

Хорхе Лоренсо завершив тренування на передостанньому 21-му місці, попереду лише Хафіжа Шахріна. Іспанець став останнім, чий час був у межах секунди позаду найшвидшого гонщика FP2.