Гран Прі Аргентини: Маркес став найшвидшим у першій практиці

29 бер. 2019 р., 15:00

Марк Маркес був першим із початку та до кінця початкового тренування вікенду на Термас-де-Ріо-Ондо. Кілька гонщиків намагались наблизитись до нього протягом тренування, у підсумку другим став Джек Міллер, а Кел Кратчлоу третім.

На початку практики першим був Марк Маркес із 1.40,673. На другу позицію піднімались кілька гонщиків – Андреа Довіціозо, Франко Морбіделлі, Алейш Еспаргаро, але всі вони були більше ніж на 0,7 секунди повільнішими за гонщика Honda.

Коли минула третина сесії, Маркес прискорився до 1.40,319 – його перевага стала більше секунди.

Гарно почали вікенд в Аргентині гонщики KTM. Ще у першій половині сесії Пол Еспаргаро піднявся на третє місце, на 0,02 секунди позаду Еспаргаро-старшого на другому місці. Жоанн Зарко був сьомий, на кілька десятих повільніше.

У середині тренування Валентино Россі був 20-й, майже на три секунди позаду лідера практики. Коли минуло більше половини сесії, він поліпшився одразу до четвертого місця. Проте найкращим гонщиком Yamaha на цей момент був Морбіделлі одразу попереду Доктора на одну десяту.

За 20 хвилин до завершення практики Маркес прискорився. Він поліпшив час свого найшвидшого кола спочатку до 1.40,297, а з наступною спробою до 1.40,042. Другим залишався Довіціозо, на 0,734 секунди позаду.

Джек Міллер у середині заїзду піднявся на п’яту позицію позаду двох пілотів Yamaha, на якій залишався майже до кінця. Ближче до кінця він став другим, на 0,649 секунди позаду найшвидшого Маркеса.

На останніх хвилинах третій результат показав Алекс Рінс, який перед цим був 19-й.

Кел Кратчлоу був протягом тренування поза топ-10. З одним із останніх кіл він піднявся на друге місце, але майже одразу опустився на п’яту позицію – його випередили Міллер, Андреа Янноне та Зарко.

З передостаннім колом Маркес перетнув межу 1,40. Результат чинного чемпіона 1.39,885 став найкращим у першій практиці.

Міллеру вдалось вибороти друге місце, на 3,5 десяті позаду гонщика Honda. Третім став Кратчлоу, четвертим Морбіделлі, останній у топ-5 – Янноне.

Шостим у першій практиці став Зарко, тоді як його напарник Пол Еспаргаро був 12-й, майже на сім десятих повільніше.

Сьомий результат показав Довіціозо, який на 0,081 секунди випередив найкращого новачка сесії Фабіо Квартараро на восьмому місці. Рінс став дев’ятий, десяте місце посів Россі.

Маверік Віньялес у першій половині посідав десяте місце, поступаючись найшвидшому гонщику 1,5 секунди. Його остаточним результатом стало 18-те місце – найшвидшому гонщику Yamaha Морбіделлі (четверте місце) він поступився біля 0,8 секунди.

Хорхе Лоренсо залишався поза топ-15 протягом тренування. він прискорився наприкінці сесії та піднявся до 14-го місця, на 1,513 секунди позаду напарника та найшвидшого гонщика FP1 Маркеса.

У першому тренуванні аварій зазнали два гонщики - Хоан Мір та Даніло Петруччі.