Гран Прі Австралії: Маркес став найкращим у четвертій практиці

Марк Маркес зміг очолити практику лише ближче до кінця заключного тренування вікенду, в якому все-таки став найшвидшим. Жоанн Зарко друг практику поспіль завершив другим на долі секунди позаду лідера чемпіонату.

Остання четверта практика проходила за сухих умов. На початку серед найшвидших були Алейш Еспаргаро, Алекс Рінс, Даніло Петруччі та Джек Міллер, які змінювали один одного на першому місці. Пізніше до них долучились Кел Кратчлоу, Пол Еспаргаро та Жоанн Зарко.

Результати найшвидших гонщиків були дуже щільними – першу сімку поділяли лише 0,3 секунди.

Марк Маркес був третім лише на початку сесії, більшість часу знаходився на п’ятому та шостому місці. З останніми колами він врешті-решт дістався першого місця, хоча його 1.29,786 було лише на 0,022 секунди швидше другого на той момент результату Андреа Янноне. З наступною спробою гонщик Honda збільшив свою перевагу майже до 0,3 секунди.

Перед картатим прапором на другу позицію піднявся Зарко. Маркес так і на зміг поліпшити свій час і з 1.29,541 став переможцем останнього тренування перед кваліфікацією.

Зарко, так само, як і у попередній практиці став другим на 0,198 секунди позаду найшвидшого гонщика.

Третє місце посів Андреа Янноне. Четвертим та п’ятим стали брати Еспаргаро - Алейш на Aprilia був на 0,079 секунди швидше свого брата Пола на KTM.

Довіціозо зазнав аварії, втративши перед на гальмуванні у середині сесії. Він встиг повернутись пересівши на другий байк, на трасу після падіння і відновитись до шостого місця попереду Кратчлоу на сьомому.

Маверік Віньялес протягом майже усієї практики також був поза топ-10, піднявшись на шосте місце на останніх хвилинах. У підсумку він посів восьме місце.

Останніми у першій десятці стали Лоріс Баз та Джек Міллер.

Валентино Россі у першій половині тренування був на останніх позиціях. Йому вдалося поліпшитись до 13-го місця ближче до закінчення заїзду, який італієць закінчив 15-м.

В останньому тренуванні зазнав аварії ще Алекс Рінс на початку сесії, коли був найкращим.