Гран Прі Австрії: Маркес став найшвидшим у третій практиці за змішаних умов

Автор: Марія Галата
11 серп. 2018 р., 09:04

Марк Маркес залишався у боксах протягом більшої частини тренування, що проходило за змішаних умов. Він проїхав кілька кіл наприкінці сесії, найкраще з яких дозволило йому стати першим.

Суботня ранішня практика почалась за вологих умов, тому результати швидких кіл були майже на десять секунд повільнішими за результати сухої п’ятничної практики.

У першій половині сесії найшвидшим на мокрій трасі був Валентино Россі, який з кожною спробою поліпшував свій результат, що був біля 1.33. "Доктор" за підсумками п’ятниці був 11-м, тому боротьбу за місце на стартовій решітці з огляду на умови у вирішальній третій практиці йому доведеться починати з першої кваліфікації. Востаннє Валентино залишався поза Q1 в Австралії у 2017 році, у Барселоні минулого сезону він також не пройшов до другої кваліфікації ані за підсумками трьох практик, ані після Q1.

У середині заїзду траса почала підсихати, гонщики помітно прискорились. Спочатку протокол очолив Алекс Рінс із 1.32,266, але його через кілька хвилин обійшов Хорхе Лоренсо з 1.30,687.

Гонщик Ducati залишався попереду майже до кінця. До нього наблизились Жоанн Зарко та Карел Абрахам, які піднялись на друге та третє місця відповідно, хоча все одно поступались лідеру більше секунди на колі.

Ближче до завершення заїзду прискорився Джек Міллер. Спочатку австралієць став другим, а за наступною спробою випередив Лоренсо (1.28,967).

Марк Маркес більшу частину залишався у боксах. Він зробив кілька кіл на початку тренування, а потім виїхав на трасу лише за десять хвилин до кінця заїзду. З першим колом другого виїзду іспанець посів восьме місце. Наступна спроба дозволила йому стати другим, з третім колом 1.27,997 він посів перше місце.

Маркес прискорювався і покращував свій час. У підсумку його коло 1.26,496 стало найкращим результатом третьої практики.

Другим за темпом у суботу вранці став  Бредлі Сміт – гонщик KTM поступився Маркесу 1,7 секунди.Третє місце посів Скотт Реддінг на дві десяті позаду суперника на другій позиції.

Швидшими за 1.29 були наступні три пілоти – Кел Кратчлоу на четвертому місці, Томас Люті на п’ятому та Джек Міллер на шостому. Андреа Довіціозо прискорився лише на останніх колах і з колом 1.29,008 зміг дістатися сьомого місця.

Россі завершив FP3 з 15-м результатом, майже на п'ять секунд позаду найшвидшого гонщика Маркеса.