Гран Прі Франції: розклад вікенду п'ятого етапу MotoGP 2019 року

15 трав. 2019 р., 15:40

Цього вікенду на трасі Ле-Ман проходитиме п'ятий етап сезону MotoGP 2019 року.

До Франції Марк Маркес приїде лідером чемпіонату світу з метою збільшити свою перевагу після перемоги у Хересі два тижні тому.

Щосили намагатимуться перемогти або, принаймні, здобути подіум Андреа Довіціозо та Валентино Россі - обидва італійці фінішували поза топ-3 у минулій гонці в Іспанії. Вони прагнуть тріумфу також із інших причин – Доктор розірвати тривалу смугу без перемог (востаннє він виграв у 2017 році у Нідерландах), а Дові здобути першу перемогу для Ducati у Ле-Мані.

Алекс Рінс прагнутиме поповнити рахунок тріумфів у прем’єр-класі, яка дозволить вивести Suzuki у лідери чемпіонату.

Можливо, Франція стане першим подіумом для Даніло Петруччі, який поки не може підтвердити свій статус заводського пілота відповідними результатами.

Також усі з нетерпінням чекають, яким буде домашній вікенд для двох французів – Жоанна Зарко та Фабіо Квартараро. Зірковий новачок намагатиметься виграти у Ле-Мані свій перший подіум MotoGP, а гонщик KTM, який у 2017 був другим на подіумі, довести, що він врешті-решт подолав проблеми з адаптацією.

Результати в усіх заліках дуже щільні, боротьба все жорсткіша з кожною гонкою. Отже, Гран Прі Франції обіцяє бути дуже цікавим.

Вікенд почнеться традиційною конференцією у четвер. Вона почнеться о 18:00 за Києвом, на ній будуть присутніми Марк Маркес, Алекс Рінс, Андреа Довіціозо, Маверік Віньялес, Жоанн Зарко та Фабіо Квартараро.

У п'ятницю пройдуть два тренування прем’єр-класу - о 10:55 та о 15:10 (тут і далі час київський).

Субота почнеться третім тренуванням о 10:55, за результатами якого будуть розподілені місця у двох кваліфікаційних заїздах. Після ще одного тренування, що почнеться о 14:30, пілоти найвищої категорії боротимуться за місця на стартовій решітці – з 15:10 до 15:50.

У неділю відбудеться довгоочікувана гонка MotoGP – о 15:00.

Пірер: Рано чи пізно KTM буде найсильнішим також і в MotoGP