Гран Прі Італії, друга практика: Пірро зазнав жорсткої аварії, Янноне став найшвидшим

Автор: Марія Галата , редактор
1 черв. 2018 р., 13:51

Гонщик Suzuki продовжив домінувати на Муджелло – він став найкращим у другій практиці і за підсумками дня. Проте п’ятниця завершилась для Ducati жорсткою аварією Мікеле Пірро та відмовою двигуна в Андреа Довіціозо.

Друга практика була зупинена червоним прапором через 15 хвилин після початку після аварії Мікеле Пірро, який впав у першому повороті. Італієць втратив контроль над мотоциклом, який рухався зі швидкістю понад 300 км/год, злетів із нього та під час падіння сильно вдарився об асфальт. Гонщика одразу доправили до медичного центру, а потім до медичного центру у Флоренції. Коли сесія закінчилась, із лікарні повідомили, що стан гонщика кращий, ніж очікувалось після первісного огляду.

Коли практику відновили, через пару хвилин у гравії четвертого повороту опинився Марк Маркес.

Проте гонщикам довелось повернутись у бокси вже після кількох кіл. Мотоцикл Андреа Довіціозо задимив, а коли італієць виїхав у гравій, запалав. Це третій із шести двигунів, які він має на весь сезон – це може стати проблемою для Дові ближче до кінця сезону.

Червоний прапор підняли, щоб прибрати трасу та видалити з неї мастило.

Коли сесію відновили, знову сталася аварія. Цього разу у першому повороті вдруге за день впав Томас Люті. На щастя, гонщик залишився неушкодженим.

Щодо результатів, на початку, як і зранку, протокол очолював Андреа Янноне. Другим був Хорхе Лоренсо, третім Джек Міллер.

Коли тренування продовжили, Маркес із першим колом після повернення на трасу очолив таблицю з результатами, випередивши Янноне менш ніж на десяту секунди.

На третю позицію піднявся Франко Морбіделлі. Дебютант разом із Маверіком Віньялесом випередив Лоренсо, що опустився на п’яту позицію.

Майже до кінця ситуація у таблиці залишалась незмінною. На останніх хвилинах на першу позицію піднявся Віньялес, проте тренування він завершив другим.

З одним із останніх кіл гонщика Yamaha випередив Янноне. Гонщик Suzuki з колом 1.46,735 виграв друге поспіль тренування і став найшвидшим гонщиком дня.

Віньялес поступився італійцю близько чотирьох десятих секунди. Третє місце посів Маркес, четвертим став Жоанн Зарко.

У підсумку найкращим серед гонщиків Ducati за підсумками першого дня вікенду став Джек Міллер на п’ятому місці.

Шосте місце посів Кел Кратчлоу, якому 0,012 секунди поступився Валентино Россі на сьомому місці.

Восьмим і найкращим серед дебютантів став Морбіделлі.

Дев’ятим завершив другу практику Даніло Петруччі, десятим Хорхе Лоренсо.