Гран Прі Катару: Петруччі випередив Довіціозо у четвертій практиці

9 бер. 2019 р., 17:04

Найкращими в останньому тренуванні вікенду стала пара заводських пілотів Ducati – Даніло Петруччі став найкращим завдяки перевазі у 0,013 секунди.

Четверте тренування проходило за набагато гірших умов, ніж три попередні практики. Був сильний вітер, температура сильно знизилась до 16 градусів.

На початку сесії попереду були гонщики Yamaha – спочатку Маверік Віньялес, якого після кількох кіл випередив Фабіо Квартараро. Ближче до середини заїзду їх обійшли три пілоти Ducati – протокол очолив Даніло Петруччі, друге місце посів Джек Міллер, а третє Андреа Довіціозо.

Алекс Рінс зазнав аварії, коли не пройшло навіть десяти хвилин заїзду – вдруге за день у другому повороті, де він зазнав аварії у гонці минулого року.

Наступним через кілька хвилин впав Марк Маркес – у шостому повороті гонщик Honda втратив перед. Він піднявся та повернувся на трасу, тоді як Рінсу довелось повертатись у бокси за другим байком.

У середині сесії Віньялесу вдалось поліпшитись до третього місця. Маркес попри падіння був шостим, найкращим серед пілотів HRC.

До кінця тренування значних змін у протоколі не було.

Петруччі залишився найкращим із колом 1.54,854. На другу позицію завдяки останній спробі піднявся Довіціозо, якому не вистачило 0,013 секунди, щоб випередити товариша по команді. Віньялес поступився на останній хвилині Довіціозо та став третім.

Четверте місце посів Міллер, п’яте - Квартараро, котрий став найкращим серед новачків. Маркес так і залишився шостим.

Серед двох гонщиків Suzuki у четвертій практиці кращим був Хоан Мір на сьомому місці, тоді як Рінсу після аварії на початку вдалось відновитись до десятого місця.

Восьмим тренування завершив Такаакі Накагамі.

Алейш Еспаргаро піднімався протягом сесії на восьме місце, тоді як його товариш по команді деякий час був десятим. У підсумку вони посіли дев’яте та 13-те місця відповідно.

Хорхе Лоренсо після хайсайду на початку третьої практики був визнаний гідним, щоб продовжити вікенд. Проте, він був повільнішим, ніж у п’ятницю. Останнє тренування вікенду іспанець на Ducati завершив 15-м.

Валентино Россі був не кращим, ніж у попередньому тренуванні – його час на 18-му місці був на 1,223 секунди гіршим за найкращий.

Наприкінці сесії зазнав аварії Жоанн Зарко.