Гран Прі Малайзії: розклад вікенду

Автор: Марія Галата
1 лист. 2018 р., 08:45

Цього вікенду Гран Прі Малайзії завершується триплет заокеанських гонок MotoGP, який можна вважати однім із найскладніших етапів календаря Великих Призів.

Третій тиждень поспіль перегони MotoGP проходять на сході світу - після Гран Прі Японії та Австралії цього вікенду чемпіонат приїхав до Малайзії.

Минулого року на Сепанзі заводська команда Ducati здобула дубль – переможцем став Андреа Довіціозо, а Хорхе Лоренсо був другим. Третє місце на подіумі посів Жоанн Зарко (Yamaha) попереду двох офіційних гонщиків Honda Марка Маркеса та Дані Педроси.

Чемпіон світу 2018 року вже визначений – два тижні тому в Японії ним став Маркес. У той же час боротьба за друге місце у чемпіонаті світу триває. Чи зможе Валентино Россі наздогнати та випередити Довіціозо та чи завершиться вона на передостанній гонці сезону, стане відомим вже цієї неділі.

Уболівальникам знову доведеться рано вставати, якщо вони хочуть спостерігати за подіями у прямому ефірі, хоча цього разу класифікація та гонка MotoGP розпочнуться трохи пізніше – о 9:10 та 9:00 за Києвом відповідно.

На цьогорічному Гран Прі Малайзії, як і на минулому Гран Прі Австралії, на відміну від звичного розкладу вікенду, усі сесії MotoGP проходитимуть після заїздів класу Moto2, а не після Moto3.

На прес-конференції перед початком Гран Прі, якою об 11:00 за Києвом почнеться вікенд, будуть присутніми Марк Маркес, Андреа Довіціозо, Маверік Віньялес, Андреа Янноне, Хорхе Лоренсо та місцевий гонщик Хафіж Шахрін.