Гран Прі Сан-Маріно: Зарко виборов місце у Q2 з найкращим часом третьої практики

Автор: Марія Галата
8 вер. 2018 р., 08:59

Більшу частину ранішнього тренування у суботу траса залишалась вільною через несприятливі умови на трасі. Найкращим гонщиками FP3 стали Жоанн Зарко та Джек Міллер, які змогли поліпшити результати першого дня та забезпечити собі місця у другій кваліфікації.

В суботу зранку попри складні умови – було дуже вітряно, і траса була холодною – біля 23 градусів - після зливи вночі. Протягом першої половини практики залікові кола зробили лише п’ять гонщиків. Решта залишалась у боксах.

Найкращим серед них був дані Педроса з 1.35,670. Іспанець був одним із перших, хто виїхав на трек.

Пілотів стало більше на трасі лише ближче до кінця сесії. Серед них був і Марк Маркес. Чинний чемпіон після пари розігрівочних кіл очолив протокол із колом на дві десяті краще за час попереднього лідера Педроси.

З наступними спробами Маркес прискорився майже на дві секунди до 1.33,422. Решта гонщиків була повільнішою за нього на півтори та більше секунди.

На останніх хвилинах пілоти прискорились, Андреа Довіціозо, котрий залишався у боксах майже до кінця сесії, випередив Маркеса.

Коли до картатого прапора залишалось дві хвилини, протокол очолив Жоанн Зарко з 1.33,010. Він залишався поза першої десятки, і цей результат був на 0,03 секунди гіршим за результат першого дня Франко Морбіделлі, останнього у першій десятці.

Вже перед завершенням сесії Джек Міллер перевершив час француза (1.32,861), але Зарко з заключною спробою встановив найкращий час – 1,32,788.

Зарко виборов перше місце у третій практиці. Міллер став другим, на 0,073 секунди позаду.

Третій результат у суботу зранку показав Довіціозо, четвертим став Маркес, п'ятим Кел Кратчлоу.

Хорхе Лоренсо залишався у боксах до кінця сесії та не зробив жодного залікового кола.

Завдяки останнім колам Зарко та Міллер вибороли собі місця у другій кваліфікації. Морбіделлі та Андреа Янноне доведеться почати боротьбу за місця на стартовій решітці з першої кваліфікації.

Під кінець сесії сталися дві аварії – впали Томас Люті, Бредлі Сміт. З гонщиками все добре.