Гран Прі Таїланду: Маркес став володарем поулу на Бурірамі

Автор: Марія Галата
6 жовт. 2018 р., 08:01

Першу гонку на Бурірамі з поул-позиції почне Марк Маркес. Гонщик Honda переграв на останніх хвилинах Валентино Россі, який стартуватиме з другого місця.

Через аварію на заключному колі третьої практики Марк Маркес залишився поза топ-10 за підсумками трьох практик. Боротьбу за місце на стартовій решітці йому довелось почати з першої кваліфікації.

Він із самого початку був найкращим зі значною перевагою – його коло 1.30,460 було на сім десятих на початку та на півсекунди у середині кращим за результати решти суперників.

Найближчими до нього був спочатку Франко Морбіделлі, незабаром на другу позицію піднявся Алекс Рінс.

Наприкінці сесії Маркес зменшив свій результат до 1.30,031. Цей час став найкращим у першій кваліфікації.

Разом із Маркесом до Q2 пройшов Рінс із 1.30,921. Морбіделлі не вдалось випередити гонщика Suzuki, він поступився йому 0,002 секунди.

Друга кваліфікація

Результат першої кваліфікації був очікуваним, а шанси стати першим володарем поулу у Таїланді мали кілька гонщиків.

Перша спроба була найкращою у Маркеса (1.30,528). Другим (+0,063 с) був Андреа Довіціозо, перший із трьох гонщиків Ducati, які посіли три місця позаду пілота Honda.

Маркес збільшив свою перевагу до двох десятих у середині сесії. Після невеликої зупинки він зменшив час до 1.30,356.

Валентино Россі був п’ятим, на кілька сотих попереду свого товариша по команді Маверіка Віньялеса. Коли залишалась хвилина до картатого прапора, італієць піднявся на першу позицію з 1.30,099.

Проте йому не вдалось залишитись найкращим.

Володарем поулу з 1.30,088 став Марк Маркес. На початку заключного кола Россі помилився, з часом на 0,011 секунди гіршим він став другим.

Третій результат отримав Довіціозо.

Четверте місце на старті виборов Віньялес. П’ятим став Кел Кратчлоу, шостим Андреа Янноне.

З третього ряду стартуватимуть у неділю Дані Педроса, Жоанн Зарко та Даніло Петруччі. Останнім у топ-10 із колом, гіршим менш ніж на шість десятих за найкращий час кваліфікації, став Джек Міллер.