Гран Прі Валенсії: Петруччі випередив Маркеса у другій дощовій практиці

Автор: Марія Галата
16 лист. 2018 р., 14:21

За першу позицію у другому тренуванні боролись Марк Маркес, Даніло Петруччі та Валентино Россі. Італієць на Ducati став найшвидшим, гонщик Honda другий, Доктор на Yamaha третій.

Друга практика почалась під зливою. Після розігрівочного кола зазнав невеликого хайсайду Жоанн Зарко, котрий був на той момент третім у протоколі.

Після падіння француза на трасі залишились уламки мотоцикла - сесію зупинили червоним прапором.

Після перших кіл серед 17 пілотів найкращим був Алекс Рінс із 1.46,019. Другим був Пол Еспаргаро, третім Маверік Віньялес.

На відміну від ранкового тренування, перерва була коротшою – пітлейн відкрили через десять хвилин, до кінця тренування залишалось 35 хвилин. Проте, за цей час дощ посилився, тому не всі гонщики виїхали на трасу.

Після кількох кіл гонщика Suzuki випередив Даніло Петруччі, котрий був майже на півсекунди швидшим. Як і вранці, італійця намагався випередити Марк Маркес. Після обміну позиціями з колом 1.42,871 протокол очолив Маркес.

У другому тренуванні набагато кращим, ніж уранці, був Валентино Россі. Коли минула третина часу FP2, він піднявся на першу позицію.

Боротьба за перше місце між Маркесом, Петруччі та Россі тривала майже до кінця тренування.

Більшу частину часу попереду був гонщик Ducati з колом 1.41,318. Цей результат став найкращим у другій практиці.

Маркес прискорився на останніх хвилинах, але все одно залишився позаду італійця на другому місці на 0,4 секунди позаду. Россі завершив заїзд третім.

Четвертим за темпом у FP2 став Андреа Янноне, котрий поступився лідеру більше секунди.

П’яте місце посів Алейш Еспаргаро, шосте Пол Еспаргаро, сьоме Маверік Віньялес.

Восьмим став Скотт Реддінг, дев’ятим Бредлі Сміт – другий гонщик KTM у топ-10, яку закрив Алекс Рінс із колом, на 1,733 секунди повільнішим за найкраще.

Серед трьох заводських Ducati найкращим був Андреа Довіціозо на 12-му місці. Хорхе Лоренсо посів 15-те місце. Мікелле Пірро у другій половині дня був значно повільнішим, ніж вранці – його результат був лише 21-й.

Крім Зарко аварій зазнали ще два гонщики. Вдруге за день наприкінці сесії у 12-му повороті – там, де впав Зарко – впав Хав’єр Сімеон. Одразу після нього на тому самому місці у гравії опинився Штефан Брадль.

Лише кільком гонщикам вдалось поліпшити у другій практиці час ранішнього тренування. За підсумками дня перша десятка FP1 поки проходить до другої кваліфікації.

Довіціозо: У 2019 році Suzuki і Yamaha боротимуться за титул

FIM опублікувала перелік учасників MotoGP 2019 року – Віньялес змінив стартовий номер