Гран Прі Великої Британії: Довіціозо став найкращим у другій практиці та за підсумками дня

Автор: Марія Галата
24 серп. 2018 р., 14:13

Андреа Довіціозо став найкращим гонщиком першого дня вікенду у Сільверстоуні. Кел Кратчлоу на другій позиції поступився італійцю 0,005 секунди. Маверік Віньялес залишається серед найшвидших – він третій за підсумками дня.

Марку Маркесу знадобилось три кола, щоб посісти першу позицію з колом, на півсекунди гіршим за найкращий результат першої практики Маверіка Віньялеса, котрий був на початку сесії другим.

У другому тренуванні гонщики Ducati  були швидкими з самого початку. Андреа Довіціозо був третім у першій третині сесії, але потім його випередив Даніло Петруччі.

Довіціозо вдалося навіть на дуже котрий час стати першим, але Маркес одразу повернувся на найвищу позицію (2.02,228).

Коли минула третина тренування, на п’яту позицію піднявся Джек Міллер. Австралієць продовжував прискорюватись і поліпшився до третього місця з колом, гіршим менше ніж на десяту секунди результату лідера Маркеса.

У середині тренування за першу позицію почали боротись Маркес і Довіціозо. Гонщик Ducati проїхав коло з таким часом кола, як суперник на Honda, та очолив протокол.

Валентино Россі тримався на останніх позиціях топ-10 та лише під кінець поліпшився спочатку до п’ятого місця, а з наступною спробою став третім, на 0,045 секунди позаду двох найшвидших гонщиків з однаковими результатами.

Більшість гонщиків повернулась у бокси, коли Доктор майже на вільній трасі зміг встановити найкращий час (2.02,152).

Россі залишався першим до останніх хвилин, коли гонщики почали прискорюватись.

Довіціозо перевершив час гонщика Yamaha майже на вісім десятих (2.01,385), але ледь не втратив першість – Кел Кратчлоу не вистачило 0,005 секунди, щоб стати найкращим.

Наступними межу 2,02 перевершили Маверік Віньялес і Жоанн Зарко. На останніх хвилинах про себе нагадав Маркес – чинний чемпіон посів четверте місце.

Найкращим гонщиком першого дня став Довіціозо. Друге місце посів Кратчлоу.

Віньялес намагався прискоритись, але ледве не впав в останньому повороті через воблінг мотоцикла та залишився на третій позиції.

Маркес так і залишився четвертим. Хорхе Лоренсо до останнього був поза топ-10, але з заключним колом посів п’яте місце.

Шостим став Міллер, сьомим Зарко. Россі не зміг поліпшитись на останніх хвилинах та опустився на восьме місце.

Останні два місця у першій десятці посіли Андреа Янноне та Альваро Баутіста.

Якщо у суботу буде дощ, саме десятка найкращих другої практики проходить одразу до другої кваліфікації.

Серед дебютантів знову найкращим став Такаакі Накагамі – він 11-й, на 1,130 секунди повільніше найкращого результату.

У другій практиці сталася одна аварія – Тіто Рабат на великій швидкості вилетів у гравій. З гонщиком все добре.

Якби не швидка реакція Петруччі, аварій було б дві. На останніх хвилинах Лоренсо намагався проїхати якомога швидше коло, яке у підсумку дозволило йому стати п’ятим. Лоренсо їхав по власній лінії і в одному з поворотів раптово опинився попереду Петруччі, якому ледь вдалось уникнути зіткнення з іспанцем.