Гран Прі Японії: у змішаній другій практиці найшвидший час встановив Педроса

Автор: Марія Галата
19 жовт. 2018 р., 06:11

У другому тренуванні, котре проходило за змішаних умов, деякі гонщики MotoGP не зробили жодного залікового кола. Найкращим на вологій трасі був Жоанн Зарко, а от на сліках найшвидший час встановив Дані Педроса.

Друга практика почалась за змішаних умов, траса була вологою із сухими ділянками – занадто сухою для дощових шин, але надмірно небезпечною для сліків. Більша частина гонщиків залишалась у боксах та чекала, коли асфальт висохне.

Коли минули 15 хвилин сесії, серед дев’яти гонщиків, котрі були на трасі, найшвидший час мав Жоанн Зарко (1.54,954) - майже на десять секунд повільніше за найкращий результат Андреа Довіціозо у першому тренуванні.

До середині сесії, коли на трасі було 11 пілотів, француз залишався на першій позиції, зменшивши час кола майже на півсекунди (1.54,477). Маверік Віньялес намагався перевершити сателітного гонщика Yamaha, але залишався на другій позиції, на кілька десятих позаду.

Наприкінці сесії гонщики перейшли на сліки та помітно прискорились. Зарко на дощових шинах поліпшився до 1.53,728. Першим його результат перевершив Джек Міллер із 1.52,863 на сліках. З наступною спробою австралієць був майже на чотири секунди швидшим.

Вирішальними стали заключні кола. Найкращим гонщиком другого тренування став Дані Педроса з 1.48,136. Друге місце з останньою спробою виборов Скотт Реддінг. Третє місце посів Даніло Петруччі, а Міллер у підсумку опустився на четверту позицію.

Зарко завершив сесію з п’ятим результатом попереду свого товариша по команді Хафіжа Шахріна на шостому місці.

Сьомим став Бредлі Сміт, восьмим Хав’єр Сімеон, дев’ятим Томас Люті, десятим Сільвен Гуінтолі.

Два офіційних гонщики Yamaha Валентино Россі та Віньялес єдиними не взували наприкінці сесії сліки. З дощовими шинами вони завершили FP2 на 14-му та 15-му місцях відповідно.

Залікові кола зробили 16 гонщиків із 18-ти, котрі виїжджали на трасу. Серед них не було Марка Маркеса, Андреа Довіціозо та Кела Кратчлоу, котрі провели усі 45 хвилин практики у боксах.