Гран Прі Японії: володарем поулу став Довіціозо, Маркес шостий

Автор: Марія Галата
20 жовт. 2018 р., 06:06

З першої лінії стартової решітки стартуватиме два гонщики Ducati – з поулу Андреа Довіціозо, із третього місця Джек Міллер. Австралієць зазнав аварії на вирішальному колі та поступився другим місцем Жоанну Зарко.

На початку першої кваліфікації найшвидшим був Такаакі Накагамі, але в середині сесії його випередив Даніло Петруччі. Італієць залишався на першій позиції, а от на другу ближче до кінця піднявся спочатку Альваро Баутіста, а потім Франко Морбіделлі.

На останніх хвилинах час Петруччі перевершили одразу кілька гонщиків, першим із яких був Бредлі Сміт. Перед картатим прапором на найвищу позицію піднявся спочатку Накагамі, а потім Баутіста.

Найкращим у першій кваліфікацій у підсумку став Баутіста з 1.45,429. До другої кваліфікації разом із ним пройшов Накагамі, котрий був на 0,227 секунди гіршим.

Для Морбіделлі кваліфікація завершилась аварією, через яку він не зміг поліпшити своє сьоме місце.

Друга кваліфікація

Для боротьби у кваліфікації Марк Маркес мав лише один мотоцикл. Другий байк він зруйнував в аварії на останніх хвилинах четвертої практики.

Найшвидшим до середини сесії був Кел Кратчлоу з 1.44,909. Маркес був після перших кіл четвертим, але потім поліпшився до другого місця (+0,186 с).

Андреа Довіціозо після першого виїзду посідав третє місце, на дві сотих позаду Маркеса.

На останніх хвилинах на першу позицію піднявся Джек Міллер, але утримати її австралієць не зміг - перед завершенням сесії його результат перевершив Довіціозо, який став володарем поулу з 1.44,590.

Міллер намагався прискоритись, але зазнав аварії на заключній спробі. Він стартуватиме третім, поступившись вже після картатого прапора Жоанну Зарко.

Кратчлоу завершив кваліфікацію четвертим, п’ятим став Андреа Янноне, Маркесу вдалось вибороти шосту позицію.

На третій лінії посіли місця два заводських гонщики Yamaha – Маверік Віньялес стартуватиме у неділю сьомим, Валентино Россі дев’ятим. Восьме місце між ними посів Алекс Рінс.

Альваро Баутіста, котрий був найкращим у першій кваліфікації, почне гонку з десятого місця.