Лоренсо чекає на позитивну смугу

Чинний чемпіон MotoGP Хорхе Лоренсо переконаний, що зможе зменшити розрив із Марком Маркесом у 24 пункти в турнірній таблиці найближчими гонками.

Гонщик Yamaha набрав всього шість очок в двох останніх гонках, будучи знесеним Андреа Янноне в Барселоні і насилу фінішувавши десятим на мокрій трасі в Ассені.

Він намагатиметься повернути собі форму, яку мав в переможних для нього Ле-Мані та Муджелло, цього вікенду в Німеччині, де ніколи не виграв.

Проте, Лоренсо повною мірою усвідомлює труднощі поставленої мети, особливо з огляду на постійність Маркеса, яку останній демонстрував досі – гонщик Honda єдиний із трьох кращих, хто жодного разу не фінішував без очок.

«Перевага в 24 бали, яку має Марк, достатньо велика, але керована, - сказав Лоренсо. - Ми повинні фінішувати попереду нього в наступних гонках, а це не буде легким».

Після двох тижнів відпочинку та тренувань іспанець приїде цього вікенду в Німеччину, щоб зустрітися лицем до лиця з одним із трьох невдалих його треків: він ніколи не вигравав на Заксенрингу, так само, як в Остіні та на Термас де Ріо Ондо.

Проте, на відміну від Техасу і Аргентини, які обидва останніми доповнили календар MotoGP, німецька траса була у розкладі чемпіонату з часів його дебюту в прем'єр-класі в 2002 році.

Незважаючи на те, що не виграв там жодного разу, іспанець посідав на цій трасі друге місце чотири рази (з 2009 по 2012 рік), тобто кожного разу за часи його виступів у MotoGP.

«Мені ніколи не вдавалося тут виграти, і цей трек не дуже нам підходить, враховуючи характеристики Yamaha», - зізнався Лоренсо.

«Але я думаю, що моя позитивна смуга скоро прийде, коли ми перейдемо до трас, на яких я зможу здобувати перемогу і відіграти кілька очок. Це мета, щоб боротися за титул».