Лоренсо: Перемога нічого не змінить у моєму майбутньому

Jamie Klein
Автор: Jamie Klein
3 черв. 2018 р., 16:36

Хорхе Лоренсо назвав свою перемогу солодкою, але з гірким присмаком та зізнався, що перший виграш у MotoGP із Ducati не зможе змінити ситуацію з контрактом із італійським виробником.

Хорхе Лоренсо, Ducati Team
Подіум: друге місце Андреа Довіціозо, Ducati Team, переможець гонки Хорхе Лоренсо, Ducati Team, третє місце Валентино Россі, Yamaha Factory Racing
Переможець гонки Хорхе Лоренсо, Ducati Team

У Муджелло, на домашній трасі Ducati, закінчилась смуга невдач триразового чемпіона прем'єр-класу, який не вигравав із Гран Прі Валенсії 2016 року, останній гонці іспанця з Yamaha.

Він став переможцем після складного початку сезону – до італійського Гран Прі на його рахунку було лише 16 очок, які він здобув у п'яти гонках, у той момент, коли він оголосив, що наприкінці 2018 року він залишить Ducati.

Відповідаючи на запитання BT Sport про те, чи змінить ця перемога його плани на майбутнє з Ducati, Лоренсо дуже емоційно відповів: «Нічого. Майбутнє не зміниться після цієї перемоги.

З одного боку, я дуже щасливий, це, мабуть, одна з найкращих моїх гонок, найкраща перемога мого життя, але, з іншого боку, мені сумно.

Якби я отримав запчастини, про які просив, раніше, у мене набагато раніше було більше подіумів, я міг би виграти перед цією гонкою».

У суботу після кваліфікації Лоренсо запевнив, що переконаний у слушності нещодавніх  змін конструкції паливного бака його Desmosedici, бо з його попереднім варіантом він через нестачу сил не міг тримати високий темп до кінця гонки, як у Ле-Мані.

«Я вважаю себе одним із найчесніших людей у паддоку, але іноді люди мені не вірять, - додав Лоренсо. - Вони думають, що я виправдуюсь, але це не так.

Мені потрібна саме така форма паливного бака, щоб заощаджувати більше енергії. Мені потрібно, щоб двигун був більш плавним. Ducati вирішили ці два питання, і я одразу став незрівнянно кращим.

Моя заповітна мрія здійснилась після більше ніж року без жодної перемоги, багатьох проблем та відсутності гарних результатів. Здавалось, що успіх ніколи не прийде. Але я ніколи не здаюсь.

Я був дуже непохитним навіть тоді, коли мені було 16 років, і пізніше, коли їздив у класі 125 куб.см з Derbi. Тоді я говорив собі, що виграю з цим мотоциклом – і нарешті переміг. Так само я став переможцем із Ducati».