Лоренсо відмовився від гонки на Сепанзі

Автор: Джеймі Клейн , Writer
Переклав: Марія Галата
3 лист. 2018 р., 04:19

Хорхе Лоренсо вирішив відмовитись від подальшої участі у Гран Прі Малайзії. Отже, іспанець пропустить четверту поспіль гонку MotoGP.

Лоренсо отримав травму лівої руки під час аварії, що сталась на тренуванні у Таїланді чотири тижні тому. Перед початком вікенду у Малайзії іспанець відчував себе краще, отримав дозвіл лікарів на участь у Гран Прі та спробував ганятись у двох перших практиках на Сепанзі.

У ранковій практиці він проїхав лише 13 кіл, з найкращим із яким посів останнє 24-те місце, на 3,5 секунди повільніше, ніж його товариш по команді Ducati Андреа Довіціозо, який очолив сесію.

Він повернувся на трасу у другій практиці, в якій проїхав дев'ять кіл, з якими не зміг поліпшити свого ранкового результату.

Наприкінці п’ятниці Лоренсо сказав, що почекає до ранку суботи, щоб прийняти рішення щодо продовження вікенду.

Перед початком третьої практики команда офіційно повідомила, що Хорхе не братиме участь у решті вікенду, на його мотоциклі змагатиметься тестовий гонщик Ducati Мікеле Пірро.

Для Пірро це буде третій Гран Прі цього сезону. До Гран Прі Малайзії він ганявся у Муджелло та Мізано, де він здобув один бал із фінішем на 15-му місці.

Гран Прі Малайзії: Віньялес випередив Маркеса у третій практиці