Лоренсо: Зараз я дуже близький до першої перемоги з Ducati

Хорхе Лоренсо відчуває, що його перша перемога у MotoGP разом із Ducati «дуже близька» після сильної гонки в Арагоні, де він фінішував третім.

Лоренсо виграв 44 гонки протягом своєї дев'ятирічної кар'єри у прем'єр-класі з Yamaha, але досі не піднявся на найвищу сходинку подіуму після переходу минулої зими до Ducati.

У перший рік із італійською маркою його результати були дуже нестабільними. В Арагоні він здобув лише другий подіум у сезоні. Лоренсо очолював гонку протягом 15 кіл на іспанській трасі і переконаний, що наближається до перемоги.

«Я надаю набагато більшу перевагу цьому подіуму, ніж першому у Хересі, - сказав Лоренсо. - Найважливіше те, що ми стали ще ближчими до перемоги.

З іншого боку, завжди трохи шкода - очолювати гонку так довго і бути настільки близьким до перемоги, бачити Марка, який виграв гонку, так близько. Бути дуже-дуже близько до нього і не наздогнати його.

Але найважливіше те, що ми досягли помітного прогресу, особливо з мого боку. Я більше знаю мотоцикл, знаю, як отримати максимум для Ducati, особливо у гонці.

І команда завжди дає мені деякі деталі, які полегшають моє життя. Завдяки цьому ми просуваємось уперед дуже швидко».

Він додав: «Все добре, гарний подіум, і, напевно, перемога дуже близька».

Багато очікувань від Мотегі

Іспанець вважає, що нарешті матиме гарний шанс здобути свою першу перемогу з Ducati дуже скоро – вже на наступному етапі на Мотегі.

Він вигравав тут із Yamaha у 2009, 2013 та 2014 роках. Також очікується, що японський трек краще підходитиме мотоциклу Ducati, ніж Арагон.

«Арагон ніколи не був ідеальним для цього мотоцикла, для нашого мотоцикла, особливо останніми роками, - сказав він. - Єдиний рік, коли вони були дуже конкурентоспроможними - це дебют етапу у 2010 році. Минулого року цей трек був не найкращим для Ducati.

Але Мотегі може ним стати, на Мотегі ми можемо виграти. Він наступний, тому у мене багато очікувань від цього треку.

Це одна з моїх улюблених трас із багатьма зонами жорстких гальмувань і значними прискореннями. Там ми можемо знову спробувати поборотися за перемогу».