Лоренсо випередив Россі на тестах після гонки у Брно

Хорхе Лоренсо і Валентино Россі посіли перші два місця, здобувши дубль для Yamaha на офіційних тестах MotoGP у Брно.

Чинний чемпіон Лоренсо, який минулого вікенду закінчив Гран Прі Чехії без жодного очка, був на 0,371 с швидше за Россі. Гонщики Yamaha були єдиними, чиї результати виявились меншими за 1,56 хвилини.

Тести офіційно стартували рано вранці, але після тривалої зупинки червоним прапором дуже багато часу було витрачено у перші години сесії на очищення траси від розлитого мастила.

Коли умови на треку дозволили, тести розпочалися навсправжки, і Россі, який посів друге місце на Гран Прі Чехії, піднявся на верхній рядок екрану із результатами, встановивши початковий темп біля 1,58 хв, закінчивши колом 1:56.596, коли на годиннику залишилося три години.

Через 30-ть хвилин Лоренсо відзначився часом 1:55.394 – результат залишався найкращим на решту сесії, хоча незабаром після цього Россі покращив своє краще коло до 1:55.765.

Лідер чемпіонату Марк Маркес був швидшим серед інших на третьому місці, випереджаючи на 0,012 с переможця гонки в Брно Кела Кратчлоу, коли залишалось 20 хвилин до закінчення, але потім зрізав ще десяту для остаточного результату 1:56.148.

Гонщик Suzuki Маверік Віньялес посів п'яте місце, його товариш по команді Алейш Еспаргаро був відсутнім на тестах, щоб дозволити своїй травмованій руці відпочити.

Райдер Супербайку команди Yamaha  Алекс Лоус приєднався до сесії лише на останню годину на мотоциклі Tech 3 Пола Еспаргаро.

Лоус зробив біля 15 кіл до того, як впав, і закінчив на три секунди позаду іншого гонщика Tech 3 Yamaha Бредлі Сміта.

Дві італійські заводські команди MotoGP - Ducati й Aprilia - не брали участі у тестах, сателітні Ducati із Avintia і Aspar також були відсутніми.