Маркес сподівається виграти гонку у Франції

Jose Carlos de Celis
Автор: Jose Carlos de Celis
17 трав. 2018 р., 07:03

Лідер чемпіонату Марк Маркес прагне продовжити серію перемог у Ле-Мані попри те, що на цій трасі він виграв лише одну гонку MotoGP.

Цього тижня у Ле-Мані пройде п'ятий етап сезону-2018 чемпіонату світу MotoGP. До Франції Марк Маркес приїде лідером особистого заліку на 12 очок попереду Жоанна Зарко на другому місці, та на 20 Маверіка Віньялеса на третьому.

Іспанець виграв останні дві гонки - половину з тих, що відбулися досі. Його положення сильно відрізняється від ситуації у 2017 році, коли на даному етапі чемпіонату до Франції він виграв лише раз і посідав третє місце у турнірній таблиці позаду Валентино Россі та Маверіка Віньялеса.

Ще під час передсезоння Маркес висловлював задоволення мотоциклом цього сезону. Результати минулих чотирьох Гран Прі це підтверджують. «Цього року ми вже на хорошому рівні перед Францією, але подивимось, як пройде цей вікенд», - сказав він на тижні перед початком Гран Прі.

Чинний чемпіон перемагав у Ле-Мані лише двічі  - перший раз у 2011 році, коли ганявся у Moto2, а вдруге у 2014 році, вже у MotoGP. Відтоді він не піднімався на подіум на французькій трасі, тому розуміє, що повинен зробити все і навіть більше, що дозволить його Honda.

«Траса Ле-Ман -  це трек, де нам доведеться багато працювати та робити все можливе і неможливе, щоб спробувати утриматись на гарному рівні.

У минулому нам іноді вдавалося тут вигравати або здобувати подіум. Іншими роками у нас було багато проблем, і нам було дуже важко отримати гарний темп. Але, як я завжди кажу, кожен сезон відрізняється від попередніх».

Іспанець розуміє, що погодні умови ти вибір шин матимуть важливе значення, але все одно сподівається на перемогу у Гран Прі.

«У нас будуть питання щодо погоди, шин та налаштувань, але наш настрій та підхід будуть таким самими, як завжди - позитивними.

Ми намагатимемося добре розпочати у п'ятницю та боротися за подіум у неділю», - сказав він.

Після сильної аварії на приватних тестах, що проходили минулого тижня у Муджелло, чотириразовий MotoGP хоче продовжити серію перемог.

Зарко: Для боротьби за перемогу мені потрібен спокій