Маркес першій у недільній розмінці

Разом із сонячною погодою до топ-10 повернулись найкращі гонщики прем’єр-класу. Валентино Россі поступився Марку Маркесу 0,090 с і став другим, а Маверік Віньялес третім і повільнішим на 0,162 с за гонщика Honda.

Врешті-решт над Філліп-Айленд зникли хмари і з’явилось сонце. Хоча температура повітря була лише 12 градусів, траса прогрілась до 30, що дозволило гонщикам потренуватись перед Гран Прі, адже до сьогоднішнього дня їм вдавалося зробити лише кілька кіл на сухому асфальті.

Із самого початку лідером тренування, яке тривало 30 хвилин - на 10 більше, ніж зазвичай - став Марк Маркес. Під час деяких спроб він майже не впав, але йому вдалося не перетнути межу і уникнути падіння.

На останніх хвилинах до боротьби за перше місце долучились Валентино Россі та Маверік Віньялес. Три із останніх чотирьох кіл чемпіона MotoGPбули швидше за 1,30 хв. Із найкращим із них 1:29.897 він завершив розминку на першому місці.

Два майбутніх товариши по команді Россі та Віньялес, які почнуть сьогоднішню гонку із 15-го та 13-го місця відповідно, були дуже близькі до Маркеса. Італійцю теж вдалося стати швидшим за 1,30 хв, поступившись лідеру 0,090 с, а іспанцю бракувало 0,162 с, щоб утриматись на найвищому рядку.

Кел Кратчлоу у неділю вранці був четвертим, а п’яте місце посів Хорхе Лоренсо, який у неділю вранці був повільніший майже на пів секунди товариша по команді Россі.

Алейш Еспаргаро цього разу поступився Віньялесу і став шостим позаду Лоренсо лише на 0,027 с, але випередив свого брата Пола на 0,055 с.

Найкращим гонщиком Ducati став Андреа Довіціозо, якого із Еспаргаро-молодшим поділили лише кілька десятих секунди.

Останніми у топ-10 завершили сесію Джек Міллер і Даніло Петруччі, в той час як Нікі Хейдену бракувало 0,059 с для місця у десятці найшвидших.